Hamile Kalmayı Cok İstiyorum :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sudeyoncaa tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sudeyoncaa
  1. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 4 aylık evliyim. Kızken adetim düzensizdi evlenince 3 ay düzenli oldum ama aralıkda olmadım çok ümitlenmiştim 2 kez idrar testi yaptım çıkmadı doktora gittim kan testi için maalesef değildim. 5 cm kist varmış iyi huylu dedi hap verdi farlutal. Tekrar muayeneye gidicem bakalım nolucak. Adetimin yine düzensizleşmesine çok üzüldüm acaba sizce bu durumda hamile kalabilrimiyim. iki tane eltim var ikiside daha 2 aylık evliyken hamile kalmışlar nedense sanki nispet yaptıklarını hissediyorum.Çocukları hastaneye götürseler beni çağırıyolar veya kaynanamın bir işi oluyo sen müsaitsin deyip işe beni çağırıyo. Bu cok zoruma gidiyor. Allahım inş. herkese en hayırlısını verir. AMİNNNN

2. 3 Ocak 2008
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım 1 daha cok yeni evlisin şimdiden takma kafaya benım 2,5 yıldır olmuyo
    allahım büyüktür olacagı zaman verir kistler işin bahanesi olmaz dıye düşünme hayırlı zamanda gelsın de

4. 3 Ocak 2008
  5. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    yaaaaaaaaaa arkadaşım daha ne kadar olmuş evleneli yaaaae evliliğin rayına otursun bi ne kadar tanırsan tanı eşini evlilikle flört bir değil daha dur 22 yaşındasın ve 2 ay olmuşşşşşş ben 6 senelik veliyim 6 ay oldu ve hala bebeğim olmadı ve olmayacakta çünki tüp bebeklik durumum........

sana şunu diyorum en az 1 sene çocuk yapma arkadaşım 4senelik sevgilisi ile evlendi 2,5 yıllık evli ve 1,5 yaşında bebeği var eşi ile arası hiç iyi değil ....allah korusun senin belki böle bir halin yok ama hayat herşey sunuyo insnaa bi evliliğin tadını çıkar eltinlerde çok cahilce davranıyolar.....tabiki çocuk çok güsel ama çok gebçsin hayatınıyaşa herşey zamanında güsel oluyo cnm......eltinleri önemseme ve muatap olma fazlaaaaa .....kocanla yaşa zamanını bebek vakti gelince seni bulacak emin ol

6. 3 Ocak 2008
  7. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Dırımkızı haklısın tabii çok erken yaa ben evde kaldım kafayı yicem galiba gizli bir baskı var üstümde eltimlerle kaynanamla bir arada çok sık olmak istemiyorum oluncada bu duruma geldim sanırım. Onlar yanımda cocuklarıyla oynayıp eglenirken bende çok özendim ama yinede çok istiyorum inş. olurrr

8. 3 Ocak 2008
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm inş.olur inş.hayırlı ise olur........

dediğim gibi uzak ol onlardan cnm başka şeylerle uğraş kocana süslen püslen kurslara git ismek kurslerı var vs.şeyler yap evliliğin oturusn yerine cnm herkes bişey der ama kocanla sen sorunlarla başbaşa kalınca kimse derdinize çağre olmaz.......hakkında hayırlsı ise biran önce anne ol ki sen olursun çok yenisin daha .......şansın açık olsun cnm...

10. 3 Ocak 2008
  11. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sudecim ilk önce aramıza hoşgeldin nıye canını sıkıyon canm daha dur bakalım daha yenısın hem bır çok kişi biliyorum adetleri düzensizken hamile kalan dert etme yüce allah seninde kucağını boş bırakmaz....

12. 3 Ocak 2008
  13. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BısmıLLah Canım bu ne acele yha daha 4 aylık evlısın ayrıca duzensız adet olman cocuk olmayacak anlamına gelmez bende duzensızdım kaldıkı bazen 45 gunde bır bazense 2 ayda bır adet gormeme ragmen suanda rabbıme sukurler olsun hamıleyım bu sekılde ıcını karartcak seyler dusunme hayırlısı hakkında ne ıse o olsun canım Allah buyuk umarım en kısa zamanda bebegın olur

14. 3 Ocak 2008
  15. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merak etme sudecim düzensiz adetle bende hamile kaldım.ama söylenenlere kulak asmalısın.burası tabiiki nasihat yeri değil bizlerde nasihat dinleyecek durumda da değiliz.amabunları tavsiyeolarak gör.bak bende 6 aylık evliyim.vve 7 haftalık hamileyim.çok güzel bir duygu evet en başta kendini özel hissetiriyor insana.ama bazı durumlardada acele ettiğimi düşünmüyor değilim.olmayacakmış gibi çıldırdım.çok şükür hamileyim.ben eşimle 5 yıldır da anlaşıyordum o da ayrı bir durum yani gezme tozma anlamındada doymuştuk ama evlilikte de bazı sorumluluk şisteyen karalarda aceleci olmamak gerek.

16. 3 Ocak 2008
  17. melexgximmm:):)

melexgximmm:):) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende 6,5 aylık evliyim yaş 27 bende çok istiyorum bi çocuğum olsun ama henüz yok adetlerim çok düzenli ama benimde sorunum evlendikten sonra çok sancılı oluyor adetlerim bekarken sancım olmazdı şimdi çok sancılı bi dr görünmeyi düşünüyorum neden olabilir sizce

18. 3 Ocak 2008
  19. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sudeyoncaa senin öykün benimkine çok benziyor canım.Bende 5 aylık evliyim ilk 3 ay adetim düzenliydi geçen ay 47.gün farlutalle adet oldum.Gebelik testlerim hep negatif çıkmıştı.Yeni evlilerde oluyormuş böyle canım üzme kendini hatta adet gecikmesi iyidir gelecek gebeliği gösterir diyenler bile oldu.bende 5 aydır çok istiyorum ama hayırlısı zamanı var demekki,bekliyeceğiz.Çevrendeki insanlarıda takma,çocuk istediğini belli etme onlara.inşallah erken zamanda bebişlerimize kavuşuruz.Hayırlı haberlerini bekliyorum...:nazar:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]