Hamile kalmış olabilir miyim?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kadermi tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : kadermi
  1. kadermi

kadermi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar. Ben daha yeni üye oldum ve zaten bu sorunum için üye oldum. ben erkek arkadaşımla 3 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Erkek ark. vajinamın üstüne veya içine boşalmadı ama biz çok korkuyoruz. Hamile kalma ihtimalim var mı? eğer varsa belirtileri nasıl olur ? yardım istiyorum lütfen yardım edin :KK43:

2. 22 Ekim 2010
  3. kadermi

kadermi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yardım eden yok mu nolur :KK43:

4. 22 Ekim 2010
  5. turlik

turlik hayat boş gez eğlen coşşşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merak etme eğer içine boşalmadıysa hiçbişey olmaz.hamile kalma ihtimalinde yok,belirti bekleme bence,günün geldiğinde adet olursun...burda hamile kalmak için o kadar çok uğraşan var ki...o kadar kolay olmuyo yani:eek:lmaz:

6. 22 Ekim 2010
  7. kadermi

kadermi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tmm teşekkür ederim. Biliyorum uğraşanları inş. uğraşanlarada allah nasip eder de onların bebişleri olur :) yalnız ben bunu acayip derecede kafama takıyodum gerçekten sağolun

8. 23 Ekim 2010
  9. auditor82

auditor82 mıştık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Umarım bundan sonra daha dikkatli olursun..Nasıl bir ilişki idi ve boşalma ne şekilde gerçekleşti bilemiycem..Fakat spermlerin çok kısa süre canlı kalabildiklerini biliyorum..Örneğin pantolonunu çıkarmadıysa veya sen kıyafetini çıkarmamışsan hiç sanmam..Ancak tersi bir durumda sperm öncesi gelen sıvıdaki spermlerin dahi vajinadan kaçabilmesi mümkün olabilir..Bu nedenle dediğim gibi lütfen çok daha dikkatli olun eğer böyle bir hataya bir daha düşecekseniz ki bence Allahaşkına iradenize halim olun ve ciddi düşüneceğiniz zaman evlendikten sonra ne isterseniz yaşayın..ve lütfen benim fikirlerimi de yanlış anlama..ben bir ablan olarak yazdım sadece.a.s

10. 23 Ekim 2010
  11. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    hamile kalacağını sanmam bu kadar kolay değil zaten hamile kalmak:1closedeyes:
    ayrıca ilişkini böyle acabalarla korkularla yaşayacğına herşeyi zamanı geldiğinde için rahat bir şekilde yaşa
    hiçbir şey için acele etme.benden de sana abla tavsiyesidira.s

12. 23 Ekim 2010
  13. jenesuisquunechanson

jenesuisquunechanson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    421
    Ödül Puanları:
    188
    Orada olmadığımız için bilemeyiz tabi ama umarım bu endişe size biraz dert olmuştur da bundan sonra önleminizi alırsınız, bunu bu korkularla yaşamanın anlamı yok bence. Korunun, keyfiniz kaçmasın yani.

14. 23 Ekim 2010
  15. brcylm

brcylm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdilik korkulacak birşey yok ama dikkat edin o sürtünmeler daha ileri gidip istemediğiniz şeyleri yapabilirsiniz erkek arkadaşına çok da güvenme başına iş çıkarma

16. 23 Ekim 2010
  17. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    İçine yada üstüne boşalmadıysa nasıl hamile olacaksın?

18. 23 Ekim 2010
  19. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Kaç yaşındasın çok merak ettim? Halen nasıl bu kadar cahil kalabiliyoruz bu internet çağında, bilginin parmaklarımızın ucunda olduğu bir çağda anlamıyorum gerçekten.:uhm: