hamile kıyafeti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sahipsizada tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sahipsizada
  1. sahipsizada

sahipsizada Bebeğim nerdesin. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben tesettürlüyüm kendime uygun ,rahat edebileceğim hamile kıyafeti bulamadım. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. nerden alabilrim. bu arada istanbuldayım arkadaşlar

2. 4 Mayıs 2010
  3. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah arkadaşım bende tesettürlüyüm ve çok zorlanıyorum.Bir etek için kaç yer gezdim hem pahalı hemde bişeye benzemiyorlardı sonra huzurdan aldım krem rengi ama 88 TL verdim..Huzurda var bize göre ama pahalı işte.Bide ebru hamile giyimden 25-30 TL ye birkaç bluz aldım uzun kollu.Hafta sonuda yine ebrunun Fatih mağazasından 1 elbise aldım uzun kollu ayak bileklerime kadar klasik bişey ama evlerde giymeye iiyi oldu 39 TL ye aldım bunuda yalnız göbeği fazla çıkarıyor ortalarda onunla fazla gezilmez.Yine aynı mağazada çok güzel uzun ince kot jileler vardı 50-60 TL ama bana göre bulamadım :roflol: sen zayıfsan bulabilirsin..Bide eminönünde hamile giyim mağazaları var ben bakmadım ama ordada kapalılara göre kıyafetler gözüme çarpıyordu..Benim bildiklerim bunlar..Ebru giyimin internet sitesinde fırsat ürünlerine bakarsan uygun bluzlar bulabilirsin..

4. 4 Mayıs 2010
  5. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Canim bu sezon salas seyler cok moda mesela biraz buyuk veden alsan kullanamaz misin?Ilk aklima bu geldi:sm_confused:

6. 4 Mayıs 2010
  7. kdvrkl

kdvrkl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah bebeklerimizi sağsalim kucalarımıza almayı Alla nasip eder,şimdiye kadar normal kıyafetlerinbüyük bedenleriyle idare ettim 8. ayıma girdim, havalar ısındı jile aldım ama lsw'de bol gömlekler var güzel ucuz

8. 4 Mayıs 2010
  9. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende şuan 22 haftalık oldum ve aynı problem bendede mevcut çok innaılmaz pahalı bide hamile giyim bakırköye gel derim ara sokaklarda çok daha uygun şeyler var eminönüne gittim bir tek mağza bile bulmadım

10. 4 Mayıs 2010
  11. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım lcw'da oldukça uygun fiyatla güzel modeller var.
    ben iki pantolon ve 2 bluz aldım.
    hepsinden de memnunum; ayrıca fiyat olarak piyasanın altında nerdeyse.
    başka mağazalarda hamile kıyafetleri hep çok pahalıydı.

12. 5 Mayıs 2010
  13. sahipsizada

sahipsizada Bebeğim nerdesin. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepinize çok teşekkür ederim.. bu arada dün collezione 'a girdim öylesine gömlek buldum. hamile gömleği gibi geniş pileli ve uzun çok rahat 2 tene aldım. şimdi bi alt tarafa alsam 2 tane yeter :dance:

14. 5 Mayıs 2010
  15. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    şimdiki kıyafetler zaten hamile kıyafeti gibi. göğüs altından büzgülü gömlek çok var, o tarz elbiselerde var.zaten önümüz yaz belden lastikli bol güzel eteklerde var. özellikle hamile kıyafeti satılan yerlerden ben bişey beğenip bulamadım. olanlarda zaten çok pahalı. ama normal mağazalarda daha güzel şeyler var.

16. 5 Mayıs 2010
  17. xexberna

xexberna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende 31 haftalık hamileyim zaten 6.ayın sonuna kadar eski kıyafetlerimi kullanabildim..ama artık üst sorun olmasada pantalonlarım olmuyor..
    sadece karnım olduğu için bana olan eski bi pantalonumun bel kısmına streç bi kumaş diktim yani sanki kalın bir kemer gibi düşünün...ön düğmesini ve fermuarı kapatmadan bu kumaşı dikince rahatlıkla giyebildim..zaten popodan ve bacaklardan kilo almadım o yüzden süper oldu...bide bir beden büyük bi eşortman aldım.
    üzerinde sade bi badi yada bluz süper oluyor...

kıyafetlerinizi aksesuarlarla tamamlayın derim..uzun kolyeler bileklikler sanki değişik kıyafet giymiş havası veriyo...

zaten artık yaz giyinmek daha kolay.ufak tefek kıyafet ayrıntılarına takılmayıp içimizden nasıl geliyosa öyle giyinelim..ve hamileliğimizin tadını çıkartalım ne diyim.guclubacismile:icecream: