hamile kıyafetini ne zaman giydiniz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yELiiizz tarafından 16 Eylül 2007 başlatılmıştır.

16 Eylül 2007
    Konu Sahibi : yELiiizz
  1. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hamile kıyafeti giyene kadar ne giydiniz kaç aylıkken giydiniz ondan önce kendinizi çirkin falan hissettiniz mi yani ne hamile olduğun belli ne olmadığın göbekli bir kadın gibi mi hissettiniz özellikle çalışanlar için zor olmuştur paylaşırsanız sevinirim

2. 16 Eylül 2007
  3. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim karnım20 haftadan sonra çıkmaya başladı o nedenle o zaman kadar eski kıyafetlerimi giyebildim ama benim sorunum göğüslerle ilgili idi birinci aydan itibaren büyümeye başladılar ve üst kıyafetlerimi yenilemek zorunda kaldım hamile pantolanlarınıda dediğim gibi beşinci ayımdan sonraa aldım kendimi çirkin falanda hissetmedim

4. 16 Eylül 2007
  5. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha hala eski kıyafetleirmi giyiyorum. eski üstlerim ve pantolonlarım oluyor. sanırım bayrama kadar da giyerim . ama kendimi çirkin hissediyorum. kilo aldım. göbeğim çıktı ama hamile olduğum belli değil. iradesizlik ve pis boğazlığından böyle göbeği hafif yağlanmış ergenlik dönemi kızları vardır. aynı onlar gibi görünüyorum.kötü!!!

6. 16 Eylül 2007
  7. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende yeni yeni hamile pantolonu giymeye başladım üst giyeceklerim oluyor

8. 16 Eylül 2007
  9. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel ben zaten şişkoyum daha şimdiden şiştim valla 2. de böyle oluyo galiba

10. 16 Eylül 2007
  11. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tabi. ikinci bebekte göbek erkek şişiyor. bi de dikkat ettim genelde erkek bebek bekleyenlerin daha çabuk şişiyor göbeği hani yayılmıyor kız bebek gibi ya ondan galiba

12. 16 Eylül 2007
  13. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Bende 6.aya başlarken giymiştim hamile kıyafetlerimi.Alttan düşük bel pantolonlarımı bayağı bi giymiştim ama üst olmuyordu.

14. 16 Eylül 2007
  15. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    valla ben tam göbeğim çıkmadan az vardıda 3 aylıkken falan giydim çok hosuma gidiyo çünkü gerile gerilede gezdim göbeğimden utanmadım çok sevdim aksine

16. 16 Eylül 2007
  17. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk zamanlardan beri hamile pantolonu giyiorum göbeğim çok çıkmamıştı o zamanlar ama yinede eski pantolonlarım karnımı sıkıyodu.üst kıyafetlerim önceden oluyordu ama şimdi olmuyo.kendime bi kaç uzun tunik aldım.ben öyle takım hamilelik giymeyi hiç sevmiyorum.ilk göbeğimin çıktığı zamanlarda çok çirkindim şimdi daha çirkin hissediyorum kendimi....ama takmamaya çalışıyorum işe giderken herkes çok kilo almışsın diyordu hamile olduğu anlamadan..gerçekten kötüydü ama şimdi salına salına geziyorum hamileyim diye....

18. 16 Eylül 2007
  19. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ''bi de dikkat ettim genelde erkek bebek bekleyenlerin daha çabuk şişiyor göbeği '' inşallah amin
    hamile kıyafeti giyince oh ne rahat bütün yiyemediklerini ye iç ne güzel ama öncesi dediğiniz gibi millet kilo almış sanıyo birde kızımda ben 7 aylıkken giymiştim 8 aylık doğdu zaten problemliydi 3 ay hastanede 5 ay evde yattım
    pek kilo almadım ozaman
    sonra 7 senelik bir bekleyişten sonra bir çocuğum oldu yedim içtim sonrada 65 kilo oldum 15 kilo almışım böylece