hamile kıyafetleri

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve neshe1976 tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

10 Haziran 2008
    Konu Sahibi : neshe1976
  1. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar istanbulda oturup uygun hamile kıyafeti ve mayosu satan yerleri bilen var mı?

2. 11 Haziran 2008
  3. minik81

minik81 cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın neshe1976 ben bakırköy ebru hamile mağazasından aldım internettede sitesi var modellere bakabilirsin ordanda

4. 11 Haziran 2008
  5. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hamile kıyafetleri çok pahalı oluyor. Ben ümraniyede bir mağaza var orada ihraç fazlası hamile kıyafetleri buldum. Genelde parçalar 10 lira civarı ve inanamazsınız hamile eteği buldum anlatamam o kadar hoş ki. En güzel mağazalarda bile tabii hamile kıyafetleri satan mağazalarda bile öyle bir etek bulamamıştım. bayıldım.
    kıyafetler genelde espritin maternity serisi.
    ayrıca salı pazarı ve maltepe pazarındada hamile t-shirtleri buldum. Yani gerçek hamile t-shirt ü, önü uzun, arkası kısa olanlardan.
    Birde dorothy perkinsden kapri kot aldım. o da belden sıkmalı.

Ben biraz kilolu olduğumdan daha zor buluyorum, eminim diğer hamişler çok çok daha kolay bulacaklardır.
    becerirsem resimlerinide koyarım..
    Kendinize iyi bakın ve birkaç ay için çok para harcamayın. çünkü başkasına veriliyor ve pahalı olunca insanın içi acıyor.
    Kendinize iyi bakın..

6. 11 Haziran 2008
  7. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba serayy şu ümraniyedeki mağazanın yeri nerde bende ümraniyeden aldım ama seren hamile kıyafetleri diye bir dükkan ve oldukça pahalı satıyor gerçi çok model var ben beğendim aldım bir etek bir bluz ama pahalı bir yer senin dediğinede bakmak isterim yerini tarif edersen

8. 11 Haziran 2008
  9. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler seray.bugün beşiktaşa gittim bir umut.neşeden diye bir mağaza vardı zaranın çok hoş kotu vardı fakat basenleri beni sıktı biraz o yüzden alamadım.seçenin malları da vardı başka bir magazada ama çok zevksizdi.beğenmediğim bir şeyi de almak istemedim.ayaklarıma kara su inerek ve elim bomboş döndüm evime:KK43: üst kolay bulunuyor da alt zor biraz.içime sinene kadar almayıp lcwden aldıgım 42 beden kaprilerimle ve esofmanla işdare etcem artık.senin dediğin yere tarif edersen bne de bakmak isterim.

10. 11 Haziran 2008
  11. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar, Avrupa yakasında oturanlar Yeşilköy pazarına gitsinler. Hamile kıyafeti satan tek bir adam var. Ben oradan aldım. Keten, kot kapriler, pantolonlar, şortlar var. Ben oradan aldım 25 YTL. Gerçekten çok güzeller. Ayrıca bu sene hamile kıyafeti gibi herşey. Bir sürü bluz aldım gene pazardan 10 YTLye. Pantolonları deneyebiliyorsunuz, kabin mevcut. Sorduğunuzda gösteriyorlar zaten. Muhtemelen Salı pazarında da vardır. Dükkanlara bir sürü para vermeye gerek yok yani. yerimseniben Bilgilerinize.... a.s.

12. 11 Haziran 2008
  13. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ebuka Hangi Gün Kuruluyor Yeşilköy Pazari Ve Tam Olarak Nerde Canim

14. 12 Haziran 2008
  15. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim aldığım mağaza ümraniyede igdaşın arka caddesinde.
    çamlıca bazaar diye bir yer. eteğimi ordan almıştım ama tekti.
    tekrar gittiğimde hiç alt bulamadım ama üst çok.
    Yakın olanlara tavsiye ederim mutlaka bakın...

16. 12 Haziran 2008
  17. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Yeşilköy pazarı Çarşamba günleri kuruluyor. Bakırköyden dolmuşlar var ama nerden kalktıklarını bilmiyorum. Taksiyle gidilebilir. Tüm taksiciler bilir pazarı. Arabayla ise, sahilden havalimanı dörtyolunu geçiyorsun. İlerde Yeşilköy ayrımı var, ışıklardan sola dönüyosun, sonra köprünün altından sağa dönüp devam ediyosun, pazar 100mt ileride solda.

18. 12 Haziran 2008
  19. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Tabi bu benim anlattığım Bakırköy tarafından gelişti. Avcılar tarafından da sahil yoluna girince Yeşilköy sapağından devam edip birine sorun.