Hamile Kıyafetleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pretty_angel tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pretty_angel
  1. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar hamile kıyafetlerini nerden alıyorsunuz? Kaçıncı ay almaya başladınız? 3. ayımdayım ama benim basenler, göbek büyüdü artık normal kıyafetlerimle pek rahat değilim. Özellikle çalışan hamile kıyafetleriyle ilgileniyorum. Hani ne kadara, nerden ve nasıl şeyler almak lazım? Son bahar, kış gelecek filan bunları da düşünerek cevaplarsanız sevinirim. opuyorumnanaktan

2. 14 Ağustos 2009
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    hamıle kıyafetlerı el yakıyor walla ben 1-2 beden buyuk almayı dusunuyorum. zaten calısmıyorum sureklı dısarda da degılım 1-2 temız bayramlık seyranlık temız seyler alırım onun dısında bedenlerı buyultcem walla :CüvCüv:

4. 14 Ağustos 2009
  5. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çalışan kıyafetine baktım netten biri 148 TL diğeri de 178'di. Uyduruk olanları da tek parça 70, 80, 90.. Bu kadar millet hamile kalıp ne giyiyor :CüvCüv:

6. 14 Ağustos 2009
  7. zerdali33

zerdali33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben özel olarak bişi almayı planlamıyorum zaten hep 2 senedir drapeli bluzlar moda 2 tanede hamile pantolonu aldımmı tamamdır bu iş....

8. 14 Ağustos 2009
  9. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben3aydan ıtıbaren gıymeye basladım 4sene once ılk hamılelıgımden kalma ıkı pantolonum var tunıklerımde var onları gıyıyorum ozaman bıle 50 mılyona almıştım 1kot pantolonunu sımdı el yakıyor fıyatlar bırde ablamın pantolonunu ıstedım oda verdı sagolsun robadan penye aldım ıdare edıyorum cevremdede herkes bırbırıne verıyor oyle ıdare edıyor pek dışarı cıkmıyorum zaten ama bayrama guzel bır kıyafet alırım heralde:CüvCüv:

10. 15 Ağustos 2009
  11. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2 tane pantalon aldım biri kot biri kumaş alt giyimde mecbur alıyosun ama üst giyimi xl ve xxl olan thisortlardan aldım onları giyiyorum hamile kıyafaeti diye dünyanın parasını veremem pantalonları bile mecbur kalmasam almazdım bu arada ümraniyede bi hamile giyimden aladım kot 80 kumaş 60 liraya.

12. 15 Ağustos 2009
  13. begonvil07

begonvil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bir iki beden büyük alıp idare ettim şu zamana kadar
    alt ve üst 6.aydan sonra naparım bilemiyorum daha da kocaman
    bir karmın olursa......

14. 15 Ağustos 2009
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    aman çok ğahalı ya ben bayrama kadar eşofman ile idare edicem bayramda güzel cici alıcam karnım büyürse baya kot elbise düşüyom zaten şubat sonyunda mart başında dogurucam o zamanda kilotlu çorap uzun kazaklarla idare edicem çok para vermem giydiklerimiz haram bi da giyemicez

16. 15 Ağustos 2009
  17. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Katılıyorum bol kıyafetler moda son zamanlarda.Hamile kıyafetlerine onca para vermektense bollardan alırız ....

18. 15 Ağustos 2009
  19. yaz34

yaz34 ALLAHIM SEN KORU BİZİ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    artık birçok kıyafet hamile kıyafeti gibi zaten..ama eğerki girdiğimiz mağaza yada site herneyse hamile adı altında olunca fiyatlar uçuyor.gerek yok bence.bol kıyafetler robadan şeyler çok moda.onlarda alırız.ben böyle düşünüyorum.