hamile miyim acaba?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve NuR_bojuk tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : NuR_bojuk
  1. NuR_bojuk

NuR_bojuk kürşad-ela eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba ayın 18 inde evlendik ve ilk gece tam bir birleşmemiz olmadı ama denerken eşim aniden boşaldı farkeder farketmez kendini çekti yani içime boşalmadı kenarında kalmış biraz dedi hemen sildi kızlar hamile değilimdir değil mi ya daha 5 gün oldu düşünmüyorum da henüz o gece birleşme de olmadı yani daha sonra olduğunda zarım yırtıldı kafam çok karışık korkuyorum da yorumlarınızı bekliyorum.. eyvahedigeldismile​

2. 23 Temmuz 2010
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    zannetmiyorum ki hamile olasiniz... cunku vucudunuzun spermle ilk karsilasmasiymis, ayrica birlesme olmadigina gore spermleri rahme tasimaya yardimci olan sizden gelen sivi da yoktur muhtemelen. bence korkmayin. bisey olmamistir.

4. 23 Temmuz 2010
  5. NuR_bojuk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah insan düşünüyor yine de endişe ediyor çok teşekkür ederim yorumunuz için

6. 23 Temmuz 2010
  7. july27

july27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben hamile kaldıgına kesinlikle inanmıyorum içine bile bosalmamıs kenarında olsa nolur zaman gecince o kadar kolay hamile kalınmadıgını anlarsın. içini ferah tut

8. 23 Temmuz 2010
  9. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    nur senin gününmü geçtiki böyle bir düşünceye kapıldın.Allah ın veresi olduktan sonra bence olabilir.olmaz diye bişey yok.

10. 23 Temmuz 2010
  11. NuR_bojuk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya günüm geçti değil aslında düğün stresi falan derken ayın 18 inde adet olmam lazımdı en geç ama olmadım çoğu zaman oluyor stresten doktor sorun yok stres kaynaklıdır dedi ama ne bileyim acemiyim biraz yorumlarınız için teşekkürler bu arada bilmiyorumkismile