Hamile miyim ben?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve muntazaman tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : muntazaman
  1. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba kızlar. 28 eylülde adet oldum. 26 ekimde idrar testi yaptım ama negatif çıktı. yaklaşık 5-6 gündür sanki her an adet olacakmışım gibi feci kasık ağrısı yaşıyorum. göğüslerim büyüktü ama şimdi daha büyük ve uçları yatarken acıyor,koyulaştı mı bilmiyorum, sanki bugün uç kısımları biraz koyu gibi geldi.
    her an adet oldum diye wc ye gidiyorum.
    akıntıdan başka bir şey yok. mide bulantım çok acıkmam ya da çok uyku uyuma gibi şeylerim yok. ama hamile olduğumu hissediyorum ya da çok istiyorum, bilmiyorum. 3 gün geçti ne zaman idrar testi yapabilirim ya da doğru çıkar bilmiyorum çünkü istemiyorum yapmak, bu kadar heveslenip de idrar testinde ya da kan testinde negatif görmekten nefret ediyorum. hamile miyim hamile olabilr miyim ya da ne zaman emin şekilde öğrenebilirim. 10 gün geçmesini bekleyeyim mi? yani daha hafta daha beklemem gerek böylece...

2. 29 Ekim 2010
  3. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hemen yap testi bu kadar merak edıyosun gec bile kalmıssın ben adet gunumde yapmısdım cıkmısdı

4. 29 Ekim 2010
  5. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ögrenırsın eger psikoljik gecikmediyse yada baska sebebi yoksa söledıklerın hamılelik belirtileri hemen yap testını icin rahatlasın

6. 29 Ekim 2010
  7. landarch

landarch hoşgeldinn miniğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canm aynı duyguları paylaşıyoruz, bende 28 eylülde adet oldum ve 27 ekimde idrar testi yaptım negatif çıktı. adet olcakmışım gibi karın ağrılarım yok ama göğüslerde büyüme ve ağrı var. her ay acaba mı diyorum ama hep negatif olduğu için ihtimal vermiyorum ama adet olmadığım sürece umut herzman var..

8. 29 Ekim 2010
  9. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    ben ağrılı adet olmam. ama kasıklarımda ağrı var. her an adet olucam gibi. öyle başka da çoooooooook farklı bir belirti yok evet. ama korkuyorum işte ya çıkmazsa... 26 ekimde yaptığımda çıkmayınca bile erken dedim. o zaman bile biraz üzüldüm..
    şimdi halen gelmediğine göre.. ki benim adetim hiç geç kalmaz. tam tersine çok erken gelebilir ama geç kalmazdı. hayırlısı olsun.. hepimi,z için

10. 29 Ekim 2010
  11. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hepiniz icin hayirli olsun allah gönlünüze göre versin insallah hamilesinizdir...
    benim adetim 18 ve 20 si arasi oluyordu hep, 24ünde test yaptim ve cikti!! beklemeyin bence test yapin ve bizede yazin burda..

12. 29 Ekim 2010
  13. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    amin. inşallah hepimiz çok güzel hediyelerle yani o güzel yüzlü mis kokulu evlatlarımız ile müjdeleniriz. sağlıklı mutlu huzurlu ve evlerimize getirmesini dilediğim bereketleri ile...

o kadar korkuyorum ki negatif çıkacak diye. ama 26 ekimde yaptım çıkmadı. tam yirmisekizinci gündü 26 ekim. gerçi burda görüyorum adet günü idrar testinde çıkmayanları ama.. ya yoksa diye o kadar korkuyorum ki.. bugün eşim bile sordu ne zaman görücez o çift çizgiyi diye. belki bu ay görürüz diyorum içimden, çünkü hamileymişim gibi geliyor, ama negatif çıkacak olmasına dayanacak durumda değilim çok sinirleniyorum.

14. 30 Ekim 2010
  15. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    ben hamileyim :) bu sabah öğrendim. değerim 795.2 çıktı. inşallah hepiniz hamilesinizdir.

16. 30 Ekim 2010
  17. omman

omman oğlum diye yazılır aşk diye okunur:) Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    canım hayırlı olsun çok sevindim
    benimde bu 27.günüm dayanamayıp yaptım negatif çıktı
    normalde benimde adetlerim düzenliydi
    ama kürtaj olmak zorunda kaldım 4ay önce
    bebeğimin kalbi atmadığı için
    sonra düzensizleşti
    geçen ay 34 gün olmuştu
    zaten geç hamile kalıyorum ama
    hiç umudum kalmadı:KK43:

18. 30 Ekim 2010
  19. bitanemveben

bitanemveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tebrik ederim burda bu duyguları yaşayanları gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki inş. darısı bizlere