hamıle mıyım :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kate28 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kate28
  1. kate28

kate28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar

ben 28 yasındayım ve bekarım. henuz erkek arkadasımla evlenme gıbı bır nıyetımız de yok .en son gecen ayın 29unda adet oldum ve normalde adetlerım arasında yanı adetlı olmadıgım gunler 22-24(taş çatlasa 26) gun...
    bu ayın 3-4 gun once bız ılıskıye gırdık. yarın obur gun hastalanırım dıyordum ama bır turlu hastalanmadım..en gec 30unda hastalanırım dıyordum ama bugun ayın 31 i ..daha oncekı adetımın bıtımınden ıtıbaren 28 gun gectı..ustelık normalde nerdeyse her ay hastalanmadan once gogsumde hassaslık olurdu , bu ay olmadı..
    pazartesı doktora gıdecegım ama o zamana kadar meraktan ölecegım sanırım. hamıle kalmak ıstemıyorum. sızce hamıle olabılır mıyım? adetten kısa bı sure once ılıskıye gırınce hamıle kalınabılır mı ? ben doktora gıttıgımde ultrasonla baktıgında anlar mı hamıle olup olmadıgımı ? ben ne yapacagım ya :KK43::-)çok üzgünüm:

2. 31 Temmuz 2009
  3. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hamile olup olmadığını eczaneden aldığın bir hamilelik test kiti ile öğrenebilirsin

ancak en güvenilir sonucu kanda gebelik baktırarak alabilirsinn

hamile olsan bile şu an ultrasonda bebek görünmez

ama fikrime göre hamile olma ihtimalin düşük umarım değilsindir

psikolojık olarak düzenini bozmuş olabilirsin

dediğim gibi kanda gebelik baktırarak emin olabilirsin

4. 31 Temmuz 2009
  5. kate28

kate28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eczanelerdekı testler cok guvenlı degıl dıyorlar. sımdı yanlıs bır sonuc alıp psıkolojımı ıyıce altust etmek ıstemıyorum.. yıne de alsam mı ? pekı sımdı ultrasonda gorunme olasılıgı dusukse , kan testınde de dusuk olmaz mı ? bı de benım bu carsamba burun amelıyatım var . amelıyatlı halımle nasıl ugrasacagım bunlarla..amelıyat gunune kadar hamıle olmadıgımı ogrenırım ınsallah ..en guzelı adet olmak ıstıyorum artık ya :KK43:

6. 31 Temmuz 2009
  7. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım kanda baktır bence ve bundan sonrada onlemınızı alın madem evleme gbı nıyetınız yok neden korunmuyosunuz yazık deılmı o bebege ben okadar ıstememe ragmen hamıle kaldım ve 1 haft once dusuk yaptım yapmayın arkadaslar korunun bılınclı olun

8. 31 Temmuz 2009
  9. kate28

kate28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten bundan sonra asla .. bence de yazık ama su an eger kı oyle bır durum varsa yapacak baska bısey yok ..o ıhtımalı dusunmek bıle ıstemıyorum zaten..ama adetımın gecıkmesı dusundurttu artık..pekı hamılelık belırtılerı normalde ne zmaan baslar ?

10. 31 Temmuz 2009
  11. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım suan eger hamıleysen tahmınen 5 haftalık falan olmalısın ultrasonda sadece mılımetrık bı gebelık kesesı gorunur bebek gorunmez 6 hafta oncesınde ama ben hamıleleıgımı eczaneden aldıgım gebelık testıyle ogrenmıstım markası novaydı 3 mılyon bence al ac karna sabah ılk ıdrarını bıraz akıttıktan sonra plastık normal bı kaba al ve 3 damla damlat 5 dk da cıkıyor sonuc.benım 7 gun gecmıstı ve cıkmıstı yanı belırtılere gelınce kımısınde oluyor kımısınde olmuyor bende ne mıde bulantısı ne bas donmesı hıc bırı olmamıstı canım benım

12. 31 Temmuz 2009
  13. buse_burcu

buse_burcu rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    test yapabilirsin belkide kendine stres yaptığın için gecikmiştir

14. 31 Temmuz 2009
  15. kate28

kate28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of :KK43: tesekkur ederım. ama o testı sabah uygulamamız sart mı ? acaba sımdı cıkıp alsam uygulasam olur mu? cok soruyorum dı mı ? sagolun cevap verdıgınız ıcın :KK43:

16. 31 Temmuz 2009
  17. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    canım 7 gunden fazla gecıkme varsa aksamda yapsan cıkar ılk ıdrar dememın sebebı hormonun bırıkmıs olması bıtanem al hadı yap beklıyorum cvbı sılık dahı cıksa hamılesın canım ınsallah deılsındır merak ettım alda yap beklıyorum

18. 31 Temmuz 2009
  19. kate28

kate28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında 27sı ıle 30u arasında beklıyordum..bugun 31ı..7 gun gecıkme olmadı yanı ..gene de alayım mı