Hamile miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yasemen26 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yasemen26
  1. yasemen26

yasemen26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim forumunuza nihayet üye olabildim. Arkadaşlar benim adetim 11 gün gecikti. Eczaneden ikinci ve beşinci gün test alıp yaptım negatif çıktı. Daha önce de adetimde bu tip gecikmeler olmuştu. Fakat hala adet olmadım. Genel anlamda hamilelik belirtileri var ama göğüslerde hassasiyet aşırı mide bulantısı gibi şeyler yaşamıyorum. Bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum.

2. 10 Ocak 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benimde hiç gecikmeyen adetim 11 gün gecikmişti kesin hamileyim diyodum çünkü ilk defa oluyo ...test yaptım kaç defa hep negatifti ...dayanamadım dr a gittim dr hamile olmadığımı stresten yada ortam değişikliğinden bunların olabileceğini söyledi ...belki seninde böyledir ama kan testi yaptır varsa bebek zaten çıkar 11 gün geçmiş uzun bir zaman..bebek yoksada başka bişey olabilir Allah korusun ihmal etme istiyosan inşallah vardır bebiş :)hayırlısı olsun ...

4. 10 Ocak 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    msjım 2. kez çıkmış..bilmiyorumkismile

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  6. 10 Ocak 2010
  7. yasemen26

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bir buçuk yıllık evliyim. Başından beri korunmuyoruz. Ama hiç hamilelik denk gelmedi. Biz de yumurtlama dönemlerinde ilişkiye girmeye ağırlık verdik. Bir buçuk yıldır defalarca yanıldım adet gecikmeleri yüzünden. Tekrar yanılmak istemiyorum. Ama bu başka gibi. Yarın bir kan testi yaptıracağım. Bakalım hayırlısı.

8. 11 Ocak 2010
  9. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288

10. 11 Ocak 2010
  11. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    idrar testini yenilemelisin silikte olsa çizgin artık çıkar yada kesin çözüm kan testi yaptıra bilirsin
    p.tesi hamile oldugumu ögrendim ve cuma bebegimi düşürdüm 1 aylıktı ve 1 yıldır beklediğim bir gebelikti çok üzgünüm hala kendime gelemedim hemen sonucu ögren bence ve bu arada agır kaldırma fazla işte yapma hakkında hayırlısı

12. 11 Ocak 2010
  13. yasemen26

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım gerçekten çok üzüldüm gerçekten ama şunu söyleyeyim bu durum seni her ne kadar olumsuz etkilese de umudunu kaybetmemelisin neticede senin durumunda olan bir çok insan var ve hepsi daha sonra gelen bebeklerle acılarını unutuyorlar merak etme. Herşeyde bizim göremediğimiz bir hayır vardır. Sen çalışmalara ve dua etmeye devam et.

14. 11 Ocak 2010
  15. leloss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbime şükürler olsun bir oğlum var benim 9 yaşında hepimiz çok üzüldük ama dedigin gibi bundada bir hayır vardır. Oğlumun Anneciğim nolur ağlama 3 ümüz bir birimize yeteriz biz yeterki sana bi şey olmasın diye aglaması gözlerimin önünden gitmiyor off hayat çok zor ama her şey bizler için doktora gidip kontrol olucam ona göre denicem bir dahakine

16. 11 Ocak 2010
  17. yasemen26

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    [.[/QUOTE merhabalar,idrar testlerine tam güvenmemek gerekiyor,çünki ben kan testimde hamile olduğumu öğrendikten 2 hafta kadar sonra idrar testim pozitif çıktı,çünki geç döllenme olmuş,seninde iki seçeneğin var,ya hamilesin geç döllenme var,yada adet gecikmesi.çok merak ediyorsan kan testi yaptır canım,orada kesin çıkar.[/QUOTE]

Yarın kan testi yaptıracağım. Sonucu sizlerle paylaşırım. Umarım yarın hayırlı bir sonuç alırım. Bu arada doktor ve hastane tavsiyeleri bölümüne Eskişehir ile ilgili konu açtım. Eskişehirli arkadaşlardan hastane ve doktor konusunda tavsiyeler bekliyorum. Eskişehirdeki arkadaşlar doktor ve hastane tavsiyeleri bölümüne göz atabilirlerse sevinirim..

18. 11 Ocak 2010
  19. leloss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şunuda ilave etmek istiyorum akıntısı olan asla beklemesin hemen doktora gitsin ve gereken incelemeleri yaptırsın ben gitmeme ragmen doktor anlamadı belki gerekli hassasiyeti gösterseydi düşükle sonuçlanmazdı akıntı düşük belirtisi