hamile ola bilirmiyim sizce?????

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve narin_yarim tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : narin_yarim
  1. narin_yarim

narin_yarim allahim sen bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar lutfen bana yardimci olurmusun benim adetim 5 gun gecikti nerdeyse adet gunumden baslayarak goguslerim acimaya basladi geceler agridan uyuyamaz oldum ve son 3 gundur kasiklarima kramp giriyor ve sonra agri azaliyor. dun idrar testi yaptim pozitif havalara uctum bugun tam 4 farkli markalar denedim hepsi poztif o kadar emindim ki kan testi yaptirdim ve oda kocaman bir NEGATIF. sizce hamile ola bilme olasiligim ne kadar? eger yoksa yine soyleyin.

2. 24 Aralık 2009
  3. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kan testi kesindir dicem ama okadar idrar testinin hepsinde pozitif verip de kanda negatif çıkması anormal yaa, istersen başka biyerde daha kan testi yaptır, ne biliyim, ben de şaşırdım şimdi, senin gibisini de ilk defa duydum, inşallah hamilesindir... :Saruboceq:

4. 24 Aralık 2009
  5. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah allah. genelde hep tersi olur. idrar yanlış çıkar kan testi kesindir diye biliriz ama kafamçokkarıştı
    bence de sen başka bir yerde kan testini yenile. pozitif ya da negatif netleştirmiş olursun bu şekilde. hayırlısı olsun senin için inşallah.