Hamile olabilir miyim?inşallah rabbim!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve babyface26 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar iyi geceler adetime daha onbeşgün var.Fakat afedersiniz eşimle gün aşırı ilşki yaşıyoruz bir de bu ay doktorum progesteran hapı verdi vajinadan kullanıyorum.fakat adetime onbeşgün olmasına rağmen göğüslerim aşırı acıyor özellikle yanları ve uçları bu kadar zaman varken neden acır sizce ilaçla hamile kalmış olabilir miyim ne bileyim yoksa ilaç erken mi adetimi getirecek.Özür dilerim sorum saçma olabilir ama kendimizi dnler olduk artık Allah yardımcımız olsun yarabbim AMİN!!

2. 7 Temmuz 2009
  3. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bende aynı dertten muzdaripim hatta onunla ilgili konu bile açtım.Aynı şeyleri bende yaşıyorum ama adetime daha 15 gün var. Bende göğüslerde ki acımadan başka olarak gaz ve aşırı kabızlık başladı.Beklemekten başka çaremiz yok.İnşallah allah gönlümüze göre verirde miniklerimize en yakın zamanda kavuşuruz.Ama sakın düşünme akışına bırak kafana takarsan daha çok acıdığını hissedersin varsa 15 gün sonra belli olur zaten

4. 7 Temmuz 2009
  5. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canm benm de bir hafta oldu gecikeli fakat 5 gün önce kan testi yaptırmıştım sonuç negetif daha adet olmadım ama hiç bi test yapmadan beklicem çünkü sonuç negatif lafını duymak baydı artık umarım hamilesindir aynı göğüs şikayetleri bende de var aynada göğüslerime baktın ya hayrete düştüm mavi ve yeşil renkte bir sürü damar ortaya çıkmış ve ayrıca sol kasığıma ar sıra sancı da giriyo,göğüslerim acayip kaşınıyo ama bekliyorum arkadaşlarım ya ne kadar rahatsın bi test yap diyolar inatla yapmıyorum canm müjdeni duymak dileğiyle iyi geceler:Saruboceq:

6. 7 Temmuz 2009
  7. cantrk

cantrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende 3 aydır bebek için çalışıyorum.benim adetlerim genelde düzenli olurdu.ama bebek yapmaya karar verdikten sonra 10 günlük bir gecikmeyle adet oluyorum.doktora gidip hormon testi,simir testi, ve ulrason falan yapıldı.hormonlar biraz yüksek çıktı.sonraki ay tekrar hormon yaptırdım.normal çıktı..yani değerlerde bir sıkıntı yok..3 aydır adetlerim 10 gün gecikmeyle olması acaba stresten mi...bebek düşündükten sonra adet düzenim bozuldu...Aslında bu gün adet olmam gerekiyor ama hiç bir belirti hissetmiyorum.Afedersiniz ne göğüslerde şişkinlik nede sancı hiç biri yok...hamileyimdir diye 3 gün önce idrar testi yaptım negetif çıktı..Allah isteyen herkeze versin..

8. 7 Temmuz 2009
  9. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 7 aydır uğraşıyorum aynı şekilde senin gibi korunmayı bıraktıktan sonra adet düzenim bozulmuştu bir sürü testlerden geçtim yumurtlama problemim çıktı Dikkatli ol cnm. sevgiler cantrka.s.

10. 7 Temmuz 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım progestan kullanmadım bilemem ama 15 gün var adetime diyorsun buna göre yumurtlama günlerinde olman lazım yani bu nedenle olabilir göğüslerindeki şişlik ama hamilede olabilirsin tabi Rabbim gönlüne göre versin.biraz daha geçsin test yaparsın

12. 7 Temmuz 2009
  13. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    canım seni uzmek istemem ama biri yazmıstı burda ilacın etkileriymis hamile gibi etkiler yapıyormus kullanalara bi sor istersen bide yumurtlama gununde olabilri arkadasın yazdıgı gibi

14. 7 Temmuz 2009
  15. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    belki yumurtluyor olabilirsin

inşllh hamilesindir

16. 7 Temmuz 2009
  17. cantrk

cantrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    babyface tam olarak hangi testten sonra yumurtlama probleminin olduğunu öğrendin..ve bunun için bi tedavi falan oluyormusun..ben doktora ilk gittiğim ay adetim 15 gün gecimişti.doktor bu ay yumurtlama olmamış,bi sonraki ay adetliyken gel tekrar hormonlarına bakalım dedi.tekrar bakıldı normal çıktı..korkulacak bişey yok bazen yumurtlama olmayabilir normal dedi..bendende sevgileropuyorumnanaktan

18. 7 Temmuz 2009
  19. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    progestan bu gibi belirtiler yapabiliyo bende jel kullanıyorum..aşılama sonucu bekliyorum aynı şeyler bendede var...sol göğsümde masmavi bi damar belirmişti dün.inşallah hepimiz hamileyizdir.