hamile olabilir miyim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleksem tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meleksem
  1. meleksem

meleksem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar 6 aylık evliyim.evlendiğimden beri sadece 1 kez adetim düzenli geldi onun haricinde ya 1 hafta ya10 gün geç geldi.doktora gittim testleri yaptırdım hamilelik yok ve kist falan da yok.yani sağlıklıyım yeni evli olduğum için olabilirmiş.bu şekilde 2 kez üst üste gidince bir daha gitmedim pes dedim.adetim gecikeli 4.cü haftaya gireceğim.ama benim adetim hala gelmiyor.idrar testi yapıyorum hep negatif.gün içinde 3 kez yaptığım oldu.3-4 gündür mide bulantısıyla uyanıyorum.bir şeyler söyleyin?ben hamile olabilir miyim negatif tek çizgi çıkıyor olmasına rağmen????

2. 18 Şubat 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    3 hafta geçikmede epey sayılır.geç döllenme mi oldu acaba dicem ama yinede 3 haftada çıkarmıydı ki acaba? biraz karışık olmuş.. en iyisi kan testi yaptır arkadaşım

4. 18 Şubat 2010
  5. meleksem

meleksem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işlerimde çok yoğun bu aralar çıkamıyorum pazartesiye gidebileceğim anca.bugünde olmadım adet ve yine mide bulantısı sabah kalkarken.ve aklımda hala soru???

6. 18 Şubat 2010
  7. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Mide bulantıların psikolojikte olabilir.En kesin çözüm kan testi yaptırman.

8. 18 Şubat 2010
  9. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    adetlerin duzensiz oldugu icin gecikmenin kac gun oldugunu hesaplaman zor,benimde hep adetlerim duzensizdi ama ben pkoluyum.Sende bir sorun olmadigina gore gecikme psikolojik de olabilir.Kan testi en guvenilir,hayirlisi olsun.