Hamile olabilir miyim ?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Mimozza tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Mimozza
  1. Mimozza

Mimozza Guest

Merhaba arkadaşlar

Hamile miyim değil miyim anlayamıyorum ve çok merak ediyorum test de yapmadım henüz çünkü aklım çok karışık.. ilişkiden 10 gün sonra adet olmam gerekiyodu ama 16 gün sonra oldum.. sonra bir kere adet oldum baya öncesinden karnım ağrmaya başlamıştı .. şimdi de daha 12 gün olmasına rağmen bugün karnımda ağrılar başladı.. ama diğer hamilelik belirtilerinin hiçbiri yok( bulantı, göğüslerde hassasiyet vs.) .. sevdiğim insanla çocugum olmasını çok istiyorum tabiki ama şuan hazır değilim ve durumumuz da uygun değil kafam çok karıştı :KK43: ne dersiniz arkadaşlar sizce hamile miyimdir ?

2. 3 Nisan 2010
  3. zazez

zazez üşengeçliğin doruğunda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cvplamak isterim ama biras karışık anlatmışsın sanırım
    neden ilişkiden 10 gün sonra regl olman gerekiodu
    16 gün sonra regl oldun ve üstünden 12 günmü geçti
    ben bişi anlamadımbilmiyorumkismile
    daa açıklayıcı yazarsan yardımcı olmaya çalışırız

4. 3 Nisan 2010
  5. Mimozza

Mimozza Guest

evet karışık anlatmışım yeniden anlatiym

ilişkiye girdiğimiz günden 10 gün sonraya denk geliyodu normalde adet günüm ama normalde olmam gereken günden 6 gün sonra oldum biraz gecikti yani.. sonraki ay yine adet gördm ..şimdide nisanın 14ünde olucam gecikmezse ama şimdiden karnım ağrımaya başladı bende şüphe ettim o yüzden.. ama diğer hiçbi belirti yok sadece karnım ağrıyo.. umarım bu sefer anlatabilmşimdir..teşekkür ederim ilginiz için..
    sizce hamilelik belirtisi olabilir mi karn ağrım?

6. 3 Nisan 2010
  7. ozlem44

ozlem44 hayatı kolaylaştırma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım anladıgım kadarıyla cevaplım hamıle degılsındır muhakkak karın agrısı yapmıyo hamılelik eger bu hamılelıgı ıstıyosan kafaya takmııssan o yuzden de gecıkme olabılır yanı anlayabıldıgım kadarıyla cevapladım bıraz karısıkkaydirigubbakcemile2

8. 3 Nisan 2010
  9. Mimozza

Mimozza Guest

teşekkür ederim

isteyip istemediğimden emin değilim o yüzden kafam karıştı:KK43: 2 kere adet gördüm ama bazen adet görürken de hamile olunabiliyo muş.. hamilelik beliritleri diye geçen hiçbi belirti yok sadece karnım ağrıyo birazcık da belim..

10. 3 Nisan 2010
  11. zazez

zazez üşengeçliğin doruğunda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilesin yada değilsin onu bilemiorum
    ama 14 nisana daa 11 gün var yani daaaaa çooook var
    şimdiden belirti olmaz.
    ki daa anca yumurtaların çatlıyo bile olabilir. karın ağrından da bundan olabilir.
    eğer bu reglinde gecikirse bence bi dr. git
    nedenini öğrenmiş olursun hem
    umarım yardımcı olmuşumdur

12. 3 Nisan 2010
  13. ozlem44

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bazen psikolojikte olabiliyo belkı senınkıde oyledır umarım gonlune gore olur kusura bakmassan sunu sormak ıstıyorum daha ıyı yardımcı olabılmek ıcın en son ılıskı tarıhı reglın bıtısındemı oldu yanı yumurtlama donemlerı reglın bası ve son haftasıdır ya onun ıcın soruyorum

14. 3 Nisan 2010
  15. Mimozza

Mimozza Guest

16. 3 Nisan 2010
  17. Mimozza

Mimozza Guest

en son ilişkim regl bittikten 15 gün sonraydı .. iki reglin ortasına gelen bi zaman oluyo sanırım.. bu yüzden de hamile olma ihtimalim artıyo olabilir mi? ama dediğim gibi karın ağrısından başka hiçbi şeyim yok..:kedi:

18. 3 Nisan 2010
  19. ozlem44

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım ne dıyım umarım gonlunden gecen olur ama sanmıyorum ben bak merakta ettım sımdı eger kalırsan bana ozelden yaz kaydirigubbakcemile5 bende bu ay hamıle kalabılırmıyım dıye tedırgınım 25 gun sonra bellı olur artık cok kucuk bır ıhtımal ama ıstemedıgın sey basına gelır hesabı bakalım artık:icecream: