hamile olabilir miyim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ceysoy tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ceysoy
  1. ceysoy

ceysoy bebek'imi beklerken... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    6 gün önce kadar korunmasız ilişkiye girdim.Hamile olup olmadığımı nasıl anlarım bu kadar kısa süre içinde.(Lazer epilasyona başlayacağım,hamile olmamak gerekiyorumuş)Yardımcı olurmusunuz?Kan tahlili yapsam kesin sonuç verirmi acaba?

2. 24 Eylül 2010
  3. HAVALIKIZ

HAVALIKIZ 'Ya Vehhab' Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    adet olmana kaçgün var erken gebelık testı alabılırsın eczaneden ama bukadar çabuk tutmus olamaz kanda beta hcg baktırabılırsın

4. 24 Eylül 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ilişkiden en az 10 gün sonra kanda çıkar canım.ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım 12 gün sonra kanda baktırdım değerlerim çok düşük çıkmıştı yani sen yaptırsanda kesin sonuç alacağını sanmıyorum

6. 24 Eylül 2010
  7. esedas

esedas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan hangi tahlili yaptırırsan yaptır sana kesin sonuç vermez bir hafta daha bekle canım

8. 24 Eylül 2010
  9. ceysoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    lazer için bir haftam daha var eğer hamilelik gibi bi durum olacaksa tedaviye hiç başlamayacağım.1 hafta kadar sonra kan testinden sonuç alabilirmiyim peki.

10. 25 Eylül 2010
  11. esedas

esedas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir hafta sonra eğer hamileysen b hcg değeri yüksek çıkar ona göre tedaviyi düşünürsün

12. 25 Eylül 2010
  13. ozlemecem

ozlemecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar herkese selamlar öncelıkle. merak ettıklerımı sayenızde ogrendım.. yalnız suan benım ıcın en merak ettıgım konuya geldım. sorum su.. engin tecrubelerınıze dayanarak cevap verebılırmısınız lutfen kızlar...
    şimdi ben duzenlı adet goruyorum her ay. esımlede cok bebıs ıstıyoruz. 2 aydır korunmuyoruz.ıkı aydır tutmadı bişey. sımdı bu ay hayatımda ılk defa 6 gun adetım gecıktı normalı her ayın 144u ıken bu ay 6 gun ılerı attı ve 19unda oldu. tahlıl falan daha once muayenede bısı cıkmamıstı. ı ay gecıktı demıstım ya ıste 19unda geldı ama her ay 5 gun surerdı bu ay 4 gun surdu. suan oyle hıcbır belırtı hıssetmıyorum bence. ama soyle bısey var su iki gundur gobek delıgımın altından kasık bolgem hızası boyle bır agırlık var . calıstıgım ıcın doktora ugrayamadım arkadaslar,yardımcı olursanız sevınırım. gun ıcınde bacaklarıme ve belıme dogru vururyor agrı arasıra. bırde dedıgım gıbı agrı var boyle bır kalıp halınde dolgunluk var gıbı sankı yemedıgım halde sıstım yanı.. acaba bebıs varmıki ..ne dıyosunuz. ınsallah cevaplarınız ıyı gelcek bana

14. 27 Eylül 2010
  15. ceysoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bildiğim kadarıyla adet görürsen bebek yok demektir arkadaşım,ama tabiki en doğru kararı yine hamilelik testi verir. Dilerim en kısa zamanda anne olursun.:ecrin_bebek: