Hamile olabilirmiyim acaba...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DXUXNYA TATLISI tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DXUXNYA TATLISI
  1. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar s.a.t haziran 11'di.Geçen ay 5-6 gün erken oldum bu ayda 3-4 güne adet olmam lazım normalde.Sadece göğüslerim dokunduğumda acıyo ağrıyo ama bu her adet olacağım zaman olan adet belirtisi bide kasıklarım ve belim de çok ağrıyo hamile olabilirmiyim gerçi takip ediyorum hamile kalan arkadaşları fakat adet belirtileriyle aynı nasıl anlıycaz tabi biliyorum Allahın belirlediği bi zaman mutlaka vardır ama napalım merak ediyoruz işte...:çok üzgünüm:

2. 4 Temmuz 2008
  3. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar kimse yok mu bizede yazacak olanlar

4. 4 Temmuz 2008
  5. cucan

cucan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    canım benimde her ay adetten 1-2 gün önce kasıklarım öyle ağrırdı ki duramazdım evin içinde ikibüklüm gezerdim doktora girtim bana ilaç verdi bunları iç diye toz içecekti. bu ay ise ne kasık ağrısı nede başka bir ağrı. hiçbirşey hissetmedm. adetlerimde otomatik hesaplayıcılara göre ya 2 gün önce ya da 2 gün sonra olurdum. bu ay 6 gün geçmişti hala bir belirti yoktu.idrar testi yapmıştım. çift çizgi inanamadım kan testi yaptırdım pozitif. geçen hafta ultrasona girdim kesey gördüm. doktora sordum hala bi belirtimmyok diye
    daha iyi ya demişti....

6. 5 Temmuz 2008
  7. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar dün test yaptım evde tek çizgi çıktı 2. çıkmayınca sinirlenip çöpe attım aradan 2-3 saat geçti eşim merak etti ona gösterdim o zaman 2.çizgi de vardı ama yanında bi çizgi daha vardı sizce test mi bozuktu ucuz testti.Bana marka söyler misiniz?Doğru sonuç hangisi verir.

8. 5 Temmuz 2008
  9. kardelenk

kardelenk Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Dünya Tatlısı günaydın,
    bence bekle 1-2 gün yada git kan testi yaptır. Ben en son mayısta hamile kaldığımda aynı adet sancılarını çekiyodum, ona rağmen dr.umun ısrarıyla adet günümde kan testi yaptırdım, pozitifti ve ben şoklardaydım:) idrar testlerim hep negatig çıkmıştı. Belirtilerden pek bişey anlayamazsın yani..hiç belli olmaz. Umarım hamişsdindir

10. 5 Temmuz 2008
  11. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın canım 1-2 gün bekle mi dersin bekleyelim bakalım Allah kerim ne diyelim zaten adetimide bu günlerde olmam gerek ayy inşallah olmam tabi inşallah isteyen herkes hamiledir.benneyaptımki

12. 5 Temmuz 2008
  13. EU2

EU2 Guest

idrar testi bukadar erken sonuç vermeyebilir kesin sonuç için kan testi yaptırmalısın..inşallah hayırlı haberlerini alırız...

14. 5 Temmuz 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

merhaba bende yeni üyeyim ya inşallah hamilesindir ben de 8 aydır bekliyorum ama yok 1.5 yıl korundum ama olmadı daha hayırlısı napalım arkadaşım 8 yıl korundu 6. ayda hamile kaldı sizlerin hamile olduğunu duyunca çok seviniyorum inşallah minik bebişin içindedir:KK46:

16. 5 Temmuz 2008
  17. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım Allah isteyen herkese ve bana da versin tez zamanda aminnnn...

18. 5 Temmuz 2008
  19. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım inş mutlu haberlerini alırız benimde hiç hamilelik belirtilerim yoktu sadece kasıklarımda hafif bir dolgunluk vardı suan beş haftalık hamileyim ve hala bir belirtim yok ben adetime 3 gün kala test yaptım canım ve pozitif çıktı valla bana tavsiye edilen idrar testi (contomed ) yanılma payı çok az dediler ve adetten üç gün önce bile kesin sonuç veriyo dediler bende kullandım vee pozitif çıktı gerçekten kesin sonuç veriyo bence azıcık daha bekle ve test yap Allahım hayırlısıyla sizlerede nasip etsin herkesde hamilelik belirtisi olmuyo canlarım hayırlı haberler inş dualarım sizinleeee