hamile olabilirmiyim kızlar...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ozge_844 tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ozge_844
  1. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şüpheli ilişkim 11 gün önce oldu tam adetim yeni bitmişti..
    ama 3 gündür aşırı gazım var akıntım adetim bitti biteli zaten hiç durmadı
    ve karnımda şişlik, mide yanması , iştah açıklığı ve kasıklarımda sızı var sizce
    hamile olabilirmiyim arkadaşlar.. bu erken gebelik testi yapsam doğru sonuç verirmi??

2. 5 Şubat 2010
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Valla belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama adetin gecikmemiş sanırım henüz..

Bu durumda daha çok erken birşeysöylemek için..

Adetine kaç gün var.?

4. 5 Şubat 2010
  5. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    11 gün var cnm

6. 5 Şubat 2010
  7. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    11 gün çok erken sanki testte çıkmaz az daha bekle garanti olsun

8. 5 Şubat 2010
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    daha çok varmış..sabırla bekle bence test için de , kafa yormak için de çok erken..

ınş hamilesindir.

10. 5 Şubat 2010
  11. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    yumurtlaman gelecek reglinin ilk gününden 14 gün önce oluyor... bu durumda hamile olman pek mümkün görünmese de olmaz diye birşey yok CADIARZU eğer olmazsa bile bi dahaki döneminde bu günü hesaplar ve 2 gün öncesini ve o günü iyi değerlendirirsiniz kaydirigubbakcemile3 hayırlısı...

12. 5 Şubat 2010
  13. feeyong

feeyong İnşallah... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen kaç günde bir adet oluyorsun? (adetin 1. gününden bir sonraki adetin 1. gününe kadar geçen süre önemli)
    Her kadın gördüğü adetten 14 gün önce yumurtluyor ve yumurta 24 saat kadar canlı kalabiliyor. Mesela diyelim ki 30 günde bir adet görüyorsun, 30-14=16. gün senin yumurtlama günün. O zaman yumurtlamadan 3 gün önce yani 13. günden itibaren ilişkiye girmeye başlayıp yumurtlama gününün 1 sonraki gününe kadar devam ettirirsen şansını arttırmış olursun, yani 17. güne kadar.
    Bu hesaplamalarda gördüğün adetin kaç gün sürdüğü, ne zaman bittiği hiç hesaba katılmıyor, hep adetlerin 1. günleri baz alınıyor.

Ben malesef sana şuanda hamişsindir veya değilsindir diyemeyeceğim canımbilmiyorumkismile, ama inşallah güzel haberlerini alırız.:ecrin_bebek:
    Bu ay olmazsa da bir sonraki ay "verimli" günleri bol bol değerlendirip sonuca ulaşırsınız inşallah!!:KK46:

14. 7 Şubat 2010
  15. ESTALRA

ESTALRA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar yazdiklarimi takip edemiyorum, bazi topiklerde soru soruyorum..sonra o topigi bulamiyorum..yeni üye oldum bi cözümü varmi ?

16. 11 Ekim 2011
  17. azazine

azazine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba kızlar siteyi takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. yorumlarınıza ihtiyacım var!!! benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı düşüktü tüp bebek önermişti doktorlar ama ben genelde düzenli adet oluyorum, düzen bozulduğunda ise muhakkak gecikmeli olmuşumdur. Bu ay yumurtlama dönemlerimdeki ilişkiden sonraki dönemlerde hep bir adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı vardı kasıklarımda ve belimde, normalde iştahsız olmama rağmen ciddi derecede iştahımda artış oldu, karnımda şişlik oldu, sonra merakıma yenik düşüp adetimden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile idrar testi yaptım negatif çıktı ve adetimden 2 gün önce adet oldum ama normal adet gibi değildi. adetim 4 gün boyunca kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. ama mide bulantılarımda artış,baş dönmesi,iştahımdaki artış ve kasıklarımdaki, belimdeki ağrı sızlama şeklinde devam ediyor. tekrar test yapmaya cesaretim yok, bana bir yorum yapın ihityacım var gerçekten.umutlanmak istemiyorum ama içimden bir ses sürekli konuşuyor:)

18. 11 Ekim 2011
  19. yoncimiktb

yoncimiktb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    git ultrasona gir bence inşallah hamilesindir.