hamile olabilirmiyim lütfen yardım edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve derdanur tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : derdanur
  1. derdanur

derdanur mevlam acısını gösterme Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar çok kötüyüm elim ayağım birbirine girdi bu hamilemiyim değilmiyim düşüncesi beni mahvediyo daha öncede belki bileniniz vardır ben iki yıla yakındır evliyim ilk bebeğim düştü bi seneyi geçti hamile kalamadım kaç kez doktora gittim hiç bişey yok dedi
    geçen ayda gittim gene yok dedi
    adetlerim hep düzenlidir en fazla bi gün oynar ama şimdi 7 gün geçti evde iki kez farklı marka test yaptım tek çizgi ama hala umudum var birini az önce yaptım napmalıyım tekrar bi test alıyıymmı umdumu kesiyimmi
    bu testler ne kadar doğru yardımedin çıldırmak üzereyim lütfen kan testi yaptırma imkanım şimdilik yok bu testte negatif çıkıpta hamile kalan varmı aranızda?

2. 10 Şubat 2010
  3. bat

bat ilk gözağrım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım idrar testi yanıltabiliyo benim ablam 4 haftalık hamileyken yapmış negatif çıkmış yani hamilelik varsa bile idrar testi negatif gösterebiliyo adetlerin düzenliymiş ve şimdi 7 gün geçti diyosun bence kan tahlili yaptırman en doğrusu neden yaptıramıyorsun maddi imkansızlıktanmı ....

4. 10 Şubat 2010
  5. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım canını sıkmak istemem ama adetinden 7 gün geçmiş.ben tam 4 haftalıkken hem idrar testi hemde kanda yaptırmıştım.evde yaptığımda silikte olsa cıkmıştı.aksama doğru kan verdim kanda da cıktı.olur inşallah morlini bozma.ben 3 yıl bekledim.sonra kendiliğinden hamile kaldım.ama düşük oldu..şimdi yine hamileyim.:nazar:herşeyi oluruna bırak.olucaksa olur zaten.adetin stres yaptığın içinde gecikmiş olabilir.stres yapma kafanı rahat bırak başka seylerle uğraş...ben ilk hamileliğimi tedavisiz kaldım.sonra 3 ay olmadı bir sürü sorun yaşadım.sonra yumurtlama tedavisiyle yani klomen +çatlatma iğnesiyle ilk denemede hamile kaldım.şimdi 17.haftamıza giriyoruz nerdeyse..ve en önemlisi sen zaten ilkinde kendiliğinden hamile kalmışsın.bu demektir ki yine hamile kalacaksın

6. 10 Şubat 2010
  7. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    7gün geçtiyse geç döllenmeyse silik te olsa çıkar heralde benim 3 haftalıktı koyuydu bayağı inşallah vardır biraz daha bekle

8. 10 Şubat 2010
  9. derdanur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun canım ilginiz için çok teşekkür ederim maddi değil problem ben kayınvalidemle bi arada yaşıyorum ve ona söyleyip umutlandırmak istemiyorum eşimde en erken pazartesi izin alabilirim dedi ve o güne kadar beklemek zorundayım işallah canım işallah bende hamile kalabilirim sanda bebeğini sağlıkla kucağına alıp hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin mevlam tekrar ilginiz için teşekkür ederim

10. 10 Şubat 2010
  11. kurabi

kurabi içiMdeBiŞeyVarBuAkşaM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hamileliği dört gözle beklediğim aylarda stresten hep gecikiyordum ve her ay yaptığım idrar testleri (hatta dayanamayıp kan testi bile yaptırırdım) boşa gidiyordu. bi defasında 10 gün gecikmiştim ve idrar testi negatif çıktı ve doğruymuş genelde güvenilir oluyolar canım çok fazla sıkma kendini Rabbim gönülden isteyen,hakkıyla dua eden bütün kullarına istediğini verir ben buna canı gönülden inanıyorum biraz zaman ve sabır gerek..inan ki iyi ki o zamanlar değil de şimdi olmuş diyorum ben senin için de hayırlı bir zaman vardır mutlaka.. inan ve duayı hiç bırakma!!!

12. 10 Şubat 2010
  13. derdanur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    [haklısın canım ama merak işte insan varlığına inanmak istiyo bu bir yıl içerisinde her ay başında ağlıyorum ama artık anladım hiç bişey çare değil umarım mevlam benimde anlıma anne olmayı yazmıştır çok mutlu bir evliliğim var ama onun varlığınada çok ihtiyacım var dilerim mevlem isteyen her kadın bu duyguyu tattırır

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  14. 10 Şubat 2010
  15. eylul_16

eylul_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya inşallah hamilesindir rabbım büyük bellimi olur üzwe tatlı canını hersey olacagına varıyor bı kan testı yaptır istersen hersey gönlunce olsun aeo..

16. 10 Şubat 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    derdanurcum umudunu kaybetmene sebep olmak istemem ama kendimde yaşadım bende aynısını. benimde çok düzenlidir adetlerim. hamile kalmak istediğim ay ilk kez 5 gün gecikmişti. meğerse psikolojikmiş benimki. ama bi sonraki ay hiç kafama takmamaya özen gösterdim ve hamile kaldım. inşallah sen hamilesindir canım

18. 11 Şubat 2010
  19. derdanur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım benim ilgin için henüz adet olmadım daha işallah vardır yada kötü bişey yoktur pazartesi gidicem doktora bi kan testi yaptırcam bakalım dediğin gibi rabbim büyük isteyen herkeze versin amin....