hamile olabilme ihtimalim yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asyacan7 tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : asyacan7
  1. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kizlar nappionuz???benim adetim 30-31 ekim gibi gelecekti ama yok arkadaslar,beyaz beyaz akintim var......ve adet sokturucu icmistim 14 gun oldu biteli oda,ben cuma gunu kan testi yaptiracagim.....
    simdi bi sorum var icinde umut tasiyan......acaba adet sokturucu kullanip bu kadar uzun sure gelmemesi gibi bi ihtimal olabilir mi???????
    bu arada idrar testi yapmadim korkuyorum,cuma sehir merkezine gelecegim direk kan testi yapayim dedim iste....
    hadi sevgiler

2. 6 Kasım 2008
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım adetin 6 gün geçmiş ,tamam yarın kan testini yaptır ama bence bugün idrarda dabak,çıkma ihtimali yüksek,ben olsam çatlardım :))

4. 6 Kasım 2008
  5. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım öyle yoruldum ki artık negatiflerden çok yoruldum...bugun benimle belirtileri aynı olan bı arkadaşın hamiş olmadığını öğrendim,çok üzüldüm,umut azaldı.....ne diyim hayırlısı...

6. 6 Kasım 2008
  7. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım biliyorum ki senden bizim gibi yanıp tutuşanlardansın bebek bebek diye ujmarım hamilesindir...

8. 6 Kasım 2008
  9. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asyaaaaaaaa. kız hadi bakalım hayırlısı olsun. çok heyecanlandım şimdi yaa ama 15 gün önce adet söktürücü kullandım demişsin :KK43: niye kullandın ki onu? inşallah hamilesindir arkadaşım ya. heyecanla bekliyorum gelişmeleri.

10. 6 Kasım 2008
  11. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım,bilmiorum hamişmiyim....benim tedavimin bi parçasıydı adet söktürücü.onu adetin 19. günü kullanmam gerekiodu.ve kullandım 6 gun,ve 30 ekim gibi hastalanmam gerekiodu ve daha olmadım....yani gecikmelerim olmuştu ama adet söktürücü kullanmamıstım daha önce.....gelmesi gerekir die düşünüorum şimdiye:::
    ya ilaçlar bana etki etmio ya da bebek gelio.Ama korkuyorum tuubay,hayatım boyunca hiç hamile kalamayacakmışım,bu mumkun deil gibi gelio,saçma ama...
    bakalım bugunde adet olmadım,yarın sabah kan testine gideceğim....herşey belli olacak.
    sen nasılsın tatlım,bebişler nasıl,inşallah iisindir....
    hadiçok öptüm,dua et hamişlerin duaları kabul olurmuş......

ve bana ii dileklerde bulunan tüm arkadaşlarım,çok saolun,inşallah hepimiz anne olacağız...Şeniz

12. 6 Kasım 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah hamilesindir peki belirtilerin varmı...

14. 6 Kasım 2008
  15. mavi deniz

mavi deniz son 4 gün Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    asya adet söktürücüyü almasaydın keşke ama benim de bir arkadaşım var buradan adet söktürücü aldı ama sonrada gelmeyince evde idrar testi yaptıştı çift çizgi çıkmış rabbim nasip ederse...oluyor içini ferah tut.. bu arada bir arkadaşımın hamile olmadıgının ögrendim demişsin beauty mı o arkadaş bugün test yapacaktı sanırım....umarım hamilesinizdir..

16. 6 Kasım 2008
  17. gulsun37

gulsun37 Guest

canım ınsallah hamılesındır ıdrar testı yaptır hemen allah kalbıne göre versın bende uzun zamandan berı beklemedeydım bır hafta oldu ögrenelı hamıle oldugumu ınsallah sende o mutlulugu yasarsın....

18. 6 Kasım 2008
  19. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sen tedavi oluyordun yanlış hatırlamıyorsam umarım hamişsindir arkadaşım ama değilsende sakın üzülme elbet birgün kalacaksın Allahın izniyle hiç olmayacakmış gibi diye bir laf yok bizim lügatımızda olmamalıda dimi:KK66:Rabbim ol dedikten sonra imkansıza kısıra veriyorda bizlere neden vermesin yeterki ol desin arkadaşım :KK66:Allahtan umut kesilirmi hiç