Hamile olan arkadaşlar gebelikte akinti lütfen okuyun...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eylxuxl79 tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : eylxuxl79
  1. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar... benden arada su gb akıntı geliyor bazende beyaz kıvamda oluyor bu normal bişey mi tedirgin oldum suyum falan gelmiyordur değil mi? öyle ağrım falan yok şükür ama iç çamaşırımda ıslaklı hissettikçe tedirginlik duyuyorum bana yardımcı olun lütfen...senağlama

2. 4 Eylül 2008
  3. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende19 haftalık hamileyim bendede oluyordu dr. sordum normal dedi günlük pet gibi bişi kullan ıslak olursa alttan üşütede bilirsin sıksık değişincede sorun olmaz ama yinede dr .na sor istersen geçmiş olsun

4. 4 Eylül 2008
  5. leylim

leylim Benim Adım Aşk Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eylül79 bencede doktora git biz nedesek yalan olur doktorlar daha iyi bilirler

6. 4 Eylül 2008
  7. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    Canım doktora git turnusollu bir bez veriyorlar bir iki saat sonra bakıyorlar normal akıntı mı bebeğin suyu mu diye ihmal etme git

8. 4 Eylül 2008
  9. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler doktora gittik hemen hem vajinal hem normal ultrasonla baktılar herşey yolundaymış amniyon sıvımızda yeterliymiş akıntının bol olması belki idrar enfeksiyonun vardır dediler salı günü idrar kültürü yaptıcam bakalım korktum biran teşekkür ederim.

10. 5 Eylül 2008
  11. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben de hamileyken su gibi akıntı geliyordu dr ya gittiğimde su değil akıntı diyordu ben bi türlü su olduğuna inandıramadın doğumdan bi kaç saat önce bile bişey anlamadılar 8 aylık erken doğum yaptım iki buçuk kilo kıp kırışık bi oğlan doğurmuştum hemde kuruya kalmıştı hiç doğuramıcamı zannetmiştim kuruya kalan çocuğu doğurmak çok zor oluyor bol bol su için bol dinlenin drya gitmeyi ihmal etmeyin allah bi nefeste doğurmanızı nasib etsin

12. 5 Eylül 2008
  13. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende de akıntı vardı bayağı fazlaydı ilk zamanlar normal diye dra sormadım ama sonra merak ettim ve sordum iltihap kurutucu vajinal bir antibiyotik verdi ve dediki önemli bu akıntılar mutlaka geçmesi lazım eğer ilaçla geçmezse biz temizlicez dedi. bu akıntı suyun boşalmasına ve erken doğum olmasına sebep oluyomuş o yüzden kurutmaya çalışılıyo. ha bu arada az bişey akıntının olması da normalmiş ama ben günlük ped kullanıyorum ve bir günde 5-6 tane değiştiriyodum

14. 14 Kasım 2010
  15. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bende de akıntı yok bu da normal mi acaba?

16. 30 Ağustos 2013
  17. svdmm

svdmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende 8aylık hamileyim akıntım çok oluyor sayılır hatta koyu kıvamlı ama berabernde su gibi çamaşırım ıslanıyr sizde yaşadınız mı bunları ayrıca kasıklarımda ağrıyor hele bugün..

18. 18 Ağustos 2015
  19. Ecisss

Ecisss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar konunun üzerinden çok geçmiş ama şuan konuyla ilgili başka bir başlıkta bulamadım. Benimde şuan aynı durumum var. 13 haftalık hamileyim ve özellikle ayakta kaldığımda oluyor sanırım. Berrak ve akışkan su gibi bir akıntı geliyor. Bugün 3 sefer yemek kaşığı büyüklüğünde çamaşırımı ıslattı ve her seferinde çamaşır değiştirdim. Çok tedirgin oldum. Böyle bir durum yaşayan hamile arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim.