hamile olanlar lutfen yardim edin lutfeen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve deryaprs tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : deryaprs
  1. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 4.5 aylik hamileyim ve bebegimi kasiklarimda hissediyorum.kimildamaya basladi ama hep kasiklarimda sizce normalmi.siz nerenizde hissederdiniz.cok tedirginim.

2. 4 Aralık 2008
  3. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kasıklarımda değil 33 haftalık olmama rağmen daha sağ tarafımda..neden kasıklarında bi fikrim yok ama bence rahatlamak amacıyla doktoruna danışmalısın.

4. 4 Aralık 2008
  5. zeyned

zeyned Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba,ben 21 haftalık hamileyim,ama sol üstte ,göbek deliği civarında hissediyorum hep,ayaklarını dayıyor gibi bisey,ultrasyonda da doktorum rahmınde asagı dogru bır baskı felan hıssetıp hıssetmedıgı sormuştu,eger hıssedıyorsan doktorunu ara bence,benım bebısımle rahımagzı arasında mesafe var,o ndenle daha uste yerlesmısyerimseniben ,doktoruna danıs kı en azından rahım agzının durumuna,acıklık felan var mı bır baksın,ama panık de yapma bence,ınsan herseye kafayı takıyor bu dönemde:1hug:

6. 13 Aralık 2008
  7. LXIXLAM

LXIXLAM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok normal merak etme benimde ayni şekildeydi 6 aya doğru yukarı çıkmaya başladı

8. 13 Aralık 2008
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma hayatım benimde aynıydı daha sonraki aylarda gör bak yukarı çıkacaktır.ama benim çokta yukarı çıkmadı hatta genelde ayy ne kadar aşapıda bebeğin diyenler bile oluyor.dr sordum çok normal dedi.kişiye göre değişebiliyor dedi.