Hamile olduğumu bilmeden doğum kontrol hapı kullanmışım

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve cazibelibasak tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cazibelibasak
  1. cazibelibasak

cazibelibasak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öncelikle herkes için hayırlı olmasını istiyorum yeni evliyim ve düğünümden 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim ben bu kadar çabuk olabileceğini tahmin bile edemezdim ama oldu. fakat endişelerim var düğünden 15 gün sonra tatile çıktık ve ben bu arada 15 gün kadar doğum kontrol hapı kullandım(yasmin) ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim çok üzüldüm ilacın böyle bi dönemde kullanılmaması gerektiğini biliyorum ama bilmeden bi hata yaptım doktora gittim bana beklememe gerektiğini aldırmam için bi neden olmadığını söyledi ilk hamileliğim kursağımda kaldı sevincini bile yaşayamadım
    sizce ne gibi sorunlar olur bilen yada yaşayan vars lütfen bilgilendrin

2. 11 Ekim 2010
  3. gamzelif

gamzelif 11.06.2011 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Niye bukadar büyütmüşsün anlamadım, doktorunda bekle demiş işte negüzel,
    aldırmayıda nerden çıkardın, meleğin gelmiş hoşgelmiş diyeceğine endişeden kendini yiyip bitiriyorsun güzelim yapmaböyle:)))

4. 11 Ekim 2010
  5. cazibelibasak

cazibelibasak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok sağol canım sözlerin güç verdi bana ben hala olayın şokunda olduğum için sevinemedim bile bugün bi arkadaşıma söyledim hamile olduğumu çok sevindi ağlamaya başladı annemde ilk duyduğunda ağladı bense şaşkınım