hamile olduğumu duyan ailem çok üzüldü eşimin aileside tepkili çok mutsuzum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sakine2 tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sakine2
  1. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimle ailelerimize hamile olduğumu söyleyince herkes sanki sözleşmiş gibi aynı tepkiyi verdi,henüz sizin için erken değilmi diye evet hazırlıksız şekilde hamile kaldım ama ben ve eşim bebeğimizi istiyoruz gelecekle ilgili çok kaygılarımız olsada şu anda herşey yolunda,psikolojim çok bozuldu bu gün hastanede test sonuçlarını beklerken yine sinir krizim tuttu ve bayıldım,eşimde beni hiç anlamıyor hep yargılıyor ve her şeyde söyleyecek birşeyler buluyor,okadar çok kendindeki sanki bebeğimizi o taşıyor ve ruhsal dalgalanmalar onda gerçekleşiyor,ne yapıcam bilmiyorum benn ne yaşarsam bebeğimde aynı şehi hissediyor ama kendimi engelleyemiyorum,mutlu olmaya çalışıyorum ama olmuyor
    :gitme:

2. 25 Mayıs 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ilk once allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.
    neden aileler tepki gosterdi?
    kac yillik veya aylik evlisiniz?

4. 25 Mayıs 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı ugurlu olsun cnm

bazı aıleler boyle sankı kendınlerıne yuk bınecekmıs gıbı bencılce sacma sapan laflar ederler

sen takma bebegını dusun boyle yaparak bebegının saglıı ıle oynuyorsun ama sen ınadına tutun bebegıne cnm benım eelındekının kıymetını bıl ve onemse cnm suan bır bebegımın olmasını o kadar cok ısterdım kı ınanamazsın ama ALLAH BUYUK

6. 25 Mayıs 2010
  7. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    bir bebek insana verilen en guzel armagan... kiymetini bil bunun tatlim. bebegini de kendini de uzme. kimse icin uzulmeye degmez.
    gor bak hayatin ne kadar dolu dolu olcak ve anlam kazanicak...

8. 25 Mayıs 2010
  9. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    henüz 1 aydır düğünüm oldu ama nikahım 5 ay önceydi,zaten bebek 3.5 aylık ama onlar bilmiyor çünkü niah değil düğün önemli onlar için,o yüzden annem diyoki erken doğum olursa millet ne der,ilk verdiği tepki aldır oldu zaten çok üzüldüm,zaten ilk hamile olduğumu öğrendiğimdede bunalıma girmiştim bu sitede konu açmıştım,ben 7 aylık doğdu drim diye ne yapacağımı bilmiyorum hata da yapmış olsam bedelini bebeğim ödememeli

10. 25 Mayıs 2010
  11. ecos85

ecos85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hayırlı olsun bence bunları düşünme eşinle konuş ve bugünlerin tadını çıkar aileler ilerde o bebeği öyle severlerki unutulur gider herşey.şuanda evlisin kimsenin sizi yargılamaya hakkı yok istersede evlenmeden önce olurdu bu sizin tercihiniz kaldıki resmen evliymişsiniz bunları hiç takma bence seni negatif etkileyen aile bireylerinlede uzaklaş biraz zamana bırak sadece eşinin desteğii almaya çalış

12. 25 Mayıs 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    sakin aldiryim felan deme. bak ben 3.5 sene oldu bekliyorum. allah sana o mucizeyi vermis sakin geri cevirme. ne olmus 3.5 aylik sa kimden oldugu belli sen ona bak gerisiyle ilgilenme bile.

14. 25 Mayıs 2010
  15. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    onları hiç kafana takma canım torun baldan tatlıdır önce böyle şaşırıp itiraz ederler sonrada iyi kide olmuş çok tatlı diye severler hiç sıkma canını rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına alıp bol bol koklamak nasip etsin allaha emanet ol canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

16. 25 Mayıs 2010
  17. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben aldıramamki zaten allah korusun,büyük konuşmak gibi olmasın ama hayatta yapamam nasıl kıyarım ona,zaten aldırmaya olumlu baksaydım bukadar laf yemeyi yalnız kalma riskini göze almazdım

18. 25 Mayıs 2010
  19. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,umarım gerçektende bebeğim doğduğunda onlar bebeğimi sever ve ömür boyu bana bir suç işlemişim gibi davranmazlar,beni en çok üzen şey bebeğimi istenmeyen bebek olarak hissettirmeleri,onlara çok kızgınım sanırım hayatta kriterler ve başkalarının ne düşündüğü bir candan üstelikte savunmasız bir candan daha önemli onlar için,çocuğumu ilerde sevselerde ben bu sevgide içtenlik hissetmiycem sadece bir çocuğun oyuncağı ile ounamayı sevdiği gibi bir bebekle oynamış olacaklar gözümde,zaten bizim toplumu yapay yapanda bu değilmi koşullu sevgiler,aman allahım kafayı yemek üzereyim,sevgiye okadar ihtiyacım varki