hamile olduğunu bilmeden adet söktürücü ilaç kullananlar (forlutol vs.) yardııım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve serdi tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : serdi
  1. serdi

serdi Guest

merhaba kızlar bir arkadaşım hamile olduğunu bilmeden adet olmak için ilaç kullanmış ilacı kullanmadan önce test yapmış ama tek çizgi çıkınca hamile değilim diye içmiş 10 sonra mide bulantıları başlamış ve adette olmamış sonra test yapmış ve hamile şimdi üzülüyor ilk bebeğinide kaybetmişti aranızda böyle bir durum yaşayan varsa yardım ............:sm_confused::sm_confused:

2. 19 Ağustos 2008
  3. Stella

Stella İyiki yapmışım :) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar hassas bi durum varsa vakit kaybetmeden doktora gitmeli bence.
    Ayrıca konuyu yanlış yere açmışsın sanırım

4. 19 Ağustos 2008
  5. serdi

serdi Guest

teşekkürler tam olarak nasıl açacağımı bilmediğimden oldu....

6. 19 Ağustos 2008
  7. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    valla cnm farlutal gebelikde sakıncalı diyor ama bu sanırım ilerlemiş gebeliklerde
    yani bişey olcağını sanmıyorum yinede doktoruna gitsin endişe ile beklemek çok zor
    benim annem kardeşimime hamile iken içmiş oda test yapmış çıkmamış sonra içmiş olmamış ve kardeşim dünyaya geldi banada hepderdi adet olamayınca farlutal içince bebek varsa olmazsın diyeç......

dilerim arkadaşın sağlıcakla alır bebeğini kucağına

8. 19 Ağustos 2008
  9. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende içtimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    1haftaönce kan testi oldum negatifti farlutal aldım. cumartesi öğrenedim ki hamileyim....
    ama bana doktor bebek çok yenibişey olmaz korkma dedi.

10. 19 Ağustos 2008
  11. ipekhan

ipekhan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba , çok yakın akrabam içti hatta ona doktoru önerdi doktorda anlamamış hamile olduğunu. Sonra anlayınca hemen bıraktı. Şu an 10 aylık 41 kere maaşallah çok tatlı bir oğlu var. Herşeyin hayırlısı. Olucağı varsa olur zaten. Tabi yinede doktora gitmeli.

12. 19 Ağustos 2008
  13. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizi korkutmak istemem ama hemen bence dr görünsün.bu ciddi bi durum.benim annemin başına geldi yıllar önce ve bebeği kaybetti kendiliğinden kanamayla bebek düştü.allah korusun ihmale gelmes.ama bide şu varki arkadaşınız bu ilacı kullandıktan 10 gün sonra hamile olduğunu öğreniyor ve regli görmüyor.benim annem ilaç etkisi hemen göstermiş bikaç ssat sonra yoğun kanaması başlamış.belki bebeği sağlıklıdır bunu bitek dr bilebilir.inşallah allah sağlıklısını hayırlısını verir....

14. 19 Ağustos 2008
  15. serdi

serdi Guest

herkeze çok teşekkür ederim duyarlılığınız için çok sağolun bende üzülüyordum arkadaşım adına inşallah birşey olamz.........

16. 13 Aralık 2008
  17. stefany000

stefany000 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya aslında bende bişey sormak istiyorum.Bende ekim ayında ilişkiye girmiştim kasım 4te adet olmam lazımdı 3 kasımda farlutal içtim bi tane ertesi gün adet oldum.Ve bu ayda aralık 7de olmam lazımdı yine bi tane içtim ve oldum.Günü gününe oldum.Ama gebelikten korkuyorum acaba günü geldiği içinmi adet oldum yoksa haptan dolayımı.Ve kan testi yaptırdım salı günü sonucu alcam umarım hamile diilimdir...

18. 13 Aralık 2008
  19. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    63
    benim arkadaşım da içmişti maaşallah hiç birşey olmadı şu anda kızı 3 yaşında doktoru bişey olmaz demişti olmadı da.. İnşallah bişey olmaz...