Hamile olduğunu bilmeden HSG çektiren varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Patricia tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben raglimin 3. gününde yapılan hormon testlerimde prolaktin 35,5 çıktı yani biliyorsunuz fazla! :kahve:
    Şimdi dr bide hsg rahim filmi istedi , yani aslında biz belki tutar diye hala çalışmalara devam ediyoruz.
    benim merak ettiğim şey, hamile olduğunu bilmeden hsg filmi çekilirse bişey olurmu?
    o yuzden açıkcası pek cesaret edemiyorum da çektirmeye. zaten korkuyorum bi bahane aryorum kendime. hmmm birde ben pendikte oturuyorum.
    nenehatun hastanesine gidiyorum normalde, ama oranında hsg bozukmuş :KK43:
    pendikhospitali aradım oranınkide yokmu bozukmu hatırlamıyorum.
    sanırım yakınlarda pendik şifa var onda vardı, ama orda çektiren varmı? nasıl acıyormu ve fiyatı nekadar? özel yada ssk lı.
    yada kızlar pendik çevresine yakın tavsiye edebileceğiniz bir yer varmıdır?:asigim:

2. 31 Temmuz 2008
  3. KXIXBAR

KXIXBAR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bı tanıdıgım menepoz ıcın pendık sıfaya gıtmıstım cok memnun kalmıstı oraya gıtmenı tavsıye derım

4. 31 Temmuz 2008
  5. KXIXBAR

KXIXBAR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bıde bısey sorcam bana gelen msjları burdan gorebılıyorum

6. 31 Temmuz 2008
  7. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimde hsg çektirmem gerekmiş
    bana dr adetin ilk günü ara randevu verelim dedi yani hemen bitiminde çekiliyo
    sen nezaman çektireceksinki
    bende 3, günü horman testleri yaptırıcam bakalım adet tarihim ayın 2 si bekliycem

8. 31 Temmuz 2008
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım hsg kendi istediğin günde çekilmiyo.gebelik olmadığında emin olduktan sonra çekiliyo.yani bu da reglinin 5 yada 6 günü oluyo.tabiki öle gidip kafana göre çektireyim dersen belkide bebeğe zararı olabilir.ben tam çektirecektimki hamile olduğumu öğrendim mesela ohh dedimm iyiki çektirmemişim diye.benimde prolaktinin 49 du.ama tedaviye gerek kalmadan hamiş kaldım biraz uzun sürdü ama 13 ayımda hamiş kaldım.allah gönlüne göre versin canım....

10. 31 Temmuz 2008
  11. kabir

kabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben cektırdım.asla kanda gebelık testı yaptırmadan cektırmeyın.düsüge neden oluyo.bunu bana sorumlu olan kişi soledı.benhsg cektırdım mart ayında.nısan ayında hamıle kaldım.canınız acıyo tabıkı ama 5 dklık bıse.dişinizi sıkın ve sonucun ıyı olmasını dıleyın.

12. 31 Temmuz 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bebeğe bişey olurmu demek ne demek ; rahime sıvı salınıyor ilaçlı .bebek yaşamaz yüzde yüz düşer..o yüzden test yapmadan sakın çektirmeyin..ayrıca acı olayı kişiden kişiye değişiyor..ben filmden 2 ay sonra hamile kaldım..darısı başına

14. 16 Mart 2010
  15. beliz15

beliz15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten adetin 7-11.günler arası hsg çekiyorlar.7gün adet gördükten sonra hamile olma şansın çok düşük canım.