Hamile olduğunuzu eşinize ve yakınlarınıza nasıl söylediniz???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve On41 tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : On41
  1. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    selam hamişler ve anneler =) [​IMG]

gebelik testinde ya da doktor kontrolünde eşleri yanında olmayanlar,hamile olduğunuzu öğrendikten sonra eşinize nasıl söylediniz ? bu güzel haber için herhangi bir hazırlık yaptınız mı? baba olacağını öğrendikten sonra nasıl bi tepki verdi [​IMG]

ben henüz evli değilim ama hamile oluşumdan şüphe edersem bunu eşime belli etmeden öğrenirim.. ve olumlu sonucu duyduğumdaaa[​IMG] havalara uçtuktan sonra,hemen yemek hazırlığına girişirim.saçımı başımı toparlarım , en güzel cicilerimi giyerim ve romantik bi sofra hazırlarım iş dönüşü[​IMG].slow da bi müzik... karşıladığımda şaşırtırım her hareketimle. oda doğal olarak merak edicek,bugün özel bi gündü de ben mi bilmiyorum gibisinden.. :jeyyar: yemek bitene kadar hiç bişi söylemem.sonra dans ederiz..[​IMG]artık söylemenin zamanı gelmiştir. en son tatlı gelicek ama gözlerini yum,çok özene bezene yaptım derim.. emziği bala batırıp ağzına sokuveririm :ecrin_bebek: delikafadulden..sonra şaşırıcak tabi noluyoruz fln diye.. tatlımı beğendin mi aşkım deyince anlar zaten :kedi: sonra bebeğimiz olacak aşkım diye bitiririm yemeği.sofrayı da zıplaya zıplaya toplar o haberden sonradelikafadulden

Son düzenleme: 8 Ekim 2009
  2. 8 Ekim 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    huuuuuuuu ??? [​IMG]

4. 8 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ben 1.5 senedir bu haberi vermek istiyorum esime ama maalesef bebegimiz bir turlu olmadi:KK43: fikrin cok guzel.

6. 9 Ekim 2009
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım 1.5 sene dediğin nedir ki..daha çok yenisiniz zaten. Allah inş. dilediğiniz zamanda bi melek verir . çalışmalara devam :dance: müjdeni verirken de yazarsın buraya.mucuk

8. 9 Ekim 2009
  9. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben eşime not yazmıştım altınada testi koymuştum...bebeğimin ağzından babacım seni çok seviyoruz annemle ben şimdilik annemin karnındayım9 ayımı doldurunca kucağınıza gelicem gibibişeyler yazmıştım...ailelere de dedecim,anneannecim,babannecim vs.. sizi seviyorum...ağustos başında kucağınızda olucam falan gibi bişeyler yazmıştım..doğum tarihi annemle aynı olacaktı..ona da anneanne birlikte doğumgünü kutlucaz yazmıştım..komşuma da kapısını çalıp eve girmiştim..kapısının önüne testi ve teyze annemle size gelebilirmiyiz oturmaya annem karşı komşunuz oluyor diye yazılı kağıdı koymuştum.. ama bir hafta sonra düştü..

diğerinde yalnızdım eşim uzaktaydı..testin resmini çekip eşime ve aileme göndermiştim...

şimdi de sıradan bir haber gibi söledim..kimse tamolarak sevinmedi zaten yine kaybedicez diye:S

10. 9 Ekim 2009
  11. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben test sonucunu esimle beraber aldim.kendim emindim hamile olduguma.testi actim,degerimi gorunce rahatladim.ama esim anlamiyor degerden falan :)) ne oldu dedi.hiiiic dedim.(ama icimden oyle bir bagirmak geliyor ki :))) hicbisey yok dedim.negatif...oyle uzuldu ki yaa...bos ver dedi ve hicbisey soylemedi.ama ben gulmemek icin kendimi zor tutuyorum.arabaya bindik,dayanamadim soledim.....ay nasil sarildi bana,nasil agladi...canim yaa:)))

12. 9 Ekim 2009
  13. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    valla benim de çok romantik-sempatik fikirlerim vardı... ama olamadı.
    ben testi evde sabahın köründe yaptım, yatakta oturup bekledim sonucunu...
    çift çizgiyi görünce de tepkime engel olamayıp, ''çabk kalk hayatım, baksana bi şuna'' deyiverdim..
    olayın sürprizi mürprizi kalmamış oldu tabi :)

14. 9 Ekim 2009
  15. semamehmet

semamehmet Umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim gibi senin hamileliklerde problemli galiba bu hamileliğinde problem varmı?

16. 9 Ekim 2009
  17. slece17

slece17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    telefonu açtım ve anneme ben hamileyim dedim,annnecim iyi yavrucum demişti.şok olmuştu anlayamamıştı.sonra ne hamilemisin.baya bir şaşkına çevirmişti bu haber.

18. 9 Ekim 2009
  19. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    şimdilik problem yok canım..inşallah da olmaz....:Saruboceq:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.