hamile olduğunuzu ilk nasıl farkettiniz......

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve DeliMavi tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : DeliMavi
  1. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hamile bayanlar hamileliğinizi nasıl öğrendiniz,beklemediği halde süprizle karşılaşan oldumu?:dance:

2. 13 Ekim 2008
  3. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben hastanede calısıyorum..son gunlerde midem acayıp bulanıyordu ve adetıme henuz 8 gün vardı..korunmayı bırakmıstık anca 4aydır hamıle kalmıyordum..arkadaslarım midem bulanıyor dedıkce dalga gecıyorlardı hamılesın dıye..sonra dayanamadım gittim betahcg baktırdım..ve gözlerıme ınanamadım...sonuc 23 cıkmıstı...cok şaşırdım..allak bullak oldum..ama sımdı canım kızım 23 haftadır benımle beraber...ınsallah sagsalım kucagımna alırım..alalh herkese nasip etsin..:dance::teytey:

4. 13 Ekim 2008
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben adet gecikmemle farkettim... bir de sürekli uyuyordum...

6. 14 Ekim 2008
  7. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    adetime daha vardı.işyerinde bayılmamla ortaya çıktı.:):):)

8. 14 Ekim 2008
  9. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Adetime 2 gun vardi mide bulantilarim baslamisti....hem de coooooook..

10. 14 Ekim 2008
  11. tkaplan

tkaplan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    adetim düzensizdi ve progestan kullanıyordum.doktorum adetin 1 gün bile geçse test yap hamilesindir demişti.dediği gibide oldu.canım oğlum aramıza katılmıştı.herkese nasip olsun

12. 14 Ekim 2008
  13. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    adet tarıhım gectı ama ben ıhtımal bıle vermedıgımden hıc uzerıne dusmedım hatta gectıgını bıle 5 gun sonra farkettım

allahalla nıye gecıktı hıc gec kalmazdı derken bır gece esıme belkı hamıleyımdır dedım guldu sadece
    sabah test yaptırdım kı bebısım benımleymıs megerse

14. 14 Ekim 2008
  15. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    adetime 3 gün vardı kasıklarım yürüryünce çok ağrıyordu eşim hep dalga geçiyordu hamilesinde ondan ağrıyor diye. dayanamadım test yaptım hooop çift çizgiyi gördüm..
    şimdi ikiz kuzularımı bekliyorum..

16. 14 Ekim 2008
  17. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bende hastanede çalışıyorum,adetime 7 gün vardı,kasıklarım çok ağrıyordu,birde çok uyumaya başlamıştım,ağrıları adet sancısı sandım,ilaç içecektim ,içimden bir sesbhcg baktır da öyl iç dedi,içimde bir kuşku vardı,korunmuyordum çünkü uzun zamandır,7 gün varken baktırdım 228 çıktı,ellerim titredi sonuca bakarken,inanamadım

18. 14 Ekim 2008
  19. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    en ılgınc seylerı ben yasamıs olmalıyım :))

9 nısan son adet tarıhımdı ama ıdrarda test yapmak ıstemedım cunku artık mıgdemı bulandırıyordu testler oylesıne bıkmıstım kı test yapmaktan 5 yıldı beklıyordum cıft cızgıyı bı dusunsenıze kac kere yapmısındır sayısını bılmıyorum neysee ayın mayısın 14 de dırek doktora gittım cuma gunuydu usg de bakıldı bısey yok dedı ama yınede kanda bhcg bakalım dedı kanı verdım sonuc 0 cıktı hamıle degıldım doktor dr adet sokturucu yazdı ama hıc almak ıstemedım halen recetem duruyor :)) neyse nasılsa hamıle degılım ne zaman adet olursam olurum dedım ama hıc ınanmamıstım hamıle olmadıgıma hayır hamıleyım dedım ıcımden beklıcem 10 gun sonra dr tekrar gıdıcem dıye karar verdım ve tabı dayanamadım mayısın 21 de tekrar gıttım dr kanda bhcg ıstıyorum dedım usg gırmıcem ben hamıleyım dedım dr guldu pekı bakalım dedı o gun de esımın dogum gunuydu :)) bır saat sonra sonuc geldı hıc sasırmadım hamıleydım sonuc 134 cıkmıstı :))