hamile olduğunuzu ilk öğrendiğinizde neler oldu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eftelyaaa tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eftelyaaa
  1. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar:ben hamile olduğumu ilk öğrendiğimde yanımda eşimde vardı yani süpriz yapamadım ona tabi dolayısıyla ilk şoku beraber atlattık çokda sevindik.sizler neler yaşadınız?arkadaşlar ne zaman planlar yapmaya başladınız bebişlerniz için?:sm_cool:Şeniz

2. 21 Şubat 2009
  3. Perfectnose

Perfectnose Guest

ben aşkıma söledim sonra evlenme karar ı aldık.herşey çok ğüzeldi ya :1hug:

4. 21 Şubat 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben ilk öğrendiğimde inanamadım dolayısıyla sevinemedim. çünkü normal zamanımda regl oldum ve 2 gün sürünce test yaptım. silik çıktı bişey anlamadım. kan testi yaptırdık hormon düşük çıktı. bir hafta sonra ultrasona girdim görünmedi. dolayısıyla ben yine inanamadım. sonraki hafta ultrasonda gorundu ve ben nihayet inanmışken ama henüz sevinememişken bulantılarım başladı. 6 ay yemeden içmeden kesildim. karanlık ve serin bir odada yattım tüm gün. 7. ayda kendime geldiğimde şehir değiştirdik ve ben bunalıma girdim bu kez. yani benimkisi pek hoş bir hamilelik olmadı. ama şu an 38 haftam bitti haftaya doğum vaar. inşallah doğumum güzel geçer. ve yaşadığım olumsuzluklar oğlumu etkilememiştir...

6. 21 Şubat 2009
  7. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    pregantcım kıyamam sana baya zor geçirmişsin inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder bebişini görünce hemen unutursun yaşadığın sıkıntıları neyseki baya az kalmış canım doğumuna.

8. 21 Şubat 2009
  9. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin içinde çok sevindim eminim çok sevinmişdir duyunca söyleyebilmekde çok güzel olsa gerek

10. 21 Şubat 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim çok teşekkür ederim. darısı bebek bekleyen tüm annelerin başına.

12. 21 Şubat 2009
  13. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    :ecrin_bebek:benim adetim bir gün geçmişti.arkadaşımla konuşuyorduk söyledim ona o da test alalım dedi.ben de biraz daha geçsin sonra yaparım dedim testi.arkadaşım dayanamadı aldı testi tam üç tane.hemen yaptım testi ilk başta tek çizgi var zannetim bir baktım ki ikinci çizgi çıktı ortaya.çok heycanlandım.aradan 3 saat geçti testi tekrarladım sonuç yine aynıydı.çok mutlu olmuştum.eşimi aradım o an söylemedim akşam erken gel eve dedim.eve geldi.sana bir sürprizim var dedim.o da hamilesin dimi dedi.pek sürpriz gibi olmadı.o gün içim içime sığmadı.5 gün sonra doktora gittik keseyi gördük mutluluğum daha da arttı.allah isteyen herekse yaşatsın bu mutluluğu.

14. 22 Şubat 2009
  15. eftelyaaa

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne mutlu demekki eşinde sende çok istemiş ve hissetmişsiniz bayada ilginç olmuş aslında ama Allah hayırlısıyla kucağınıza almayıda nasip etsin.aslında kutlarım baya erken fark etmişsiniz

16. 22 Şubat 2009
  17. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bir gün önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bir test daha aldım sabah ilk idrarla yapılan daha doğru netice veriyormuş die sabah 6 da kalktım yaptım ikinci çizgi yine çıktı ama yine çok koyu değil adetim dört gün geçmişti eşimi uyandırdım sabahın karanlığında adam şok oldu bi şey sölemedim testi gösterdim hamilemisin dedi büyük ihtimal dedim işe gitmeden gidip kan testi yapr-tıracağım dedim çoook sevindik beraber ama her zaman daha büyük sürprizler yapmayı hayal etmiştim o kadar heyecanlandımki söleyiverdim

18. 22 Şubat 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    adetime 10 gün varken öylesine kanda bhcg baktırdım
    hastanede çalışıyorum zaten kendim baktım yani testimi
    değer 10 çıkmıştı
    içim içime sığmadı nöbetteydim hemen eşimi arayarak haber vermek istedim ama sabahı bekledim
    sabah eve dönünce eşime söyledim böyle böyle pozitif çıktı dedim
    yani dedi
    hamileyim dedim
    çok sevindi
    ama bu mutluluğumuz çok sürmedi
    6 haftalıkken düşük yaptım
    aradan 7 ay geçince yine adetim geçmemişti
    1 hafta vardı fakat benim çok ağtım vardı
    ilaç kullanacaktım bir bakalım dedim
    baktık ve sonuç 288 çıktı
    elim ayağım titredi doğrusu hemen gittim
    eşime söyledim