Hamile olduğunuzu öğrenseniz ilk kime söylersiniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve deniz42 tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

23 Kasım 2007
    Konu Sahibi : deniz42
  1. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar.Hamile olduğunuzu öğrenseniz ilk kime söylersiniz?Eşinize nasıl söylersiniz?Bu duyguyu yaşayan arkadaşlar.eşinize nasıl verdiniz bu mutlu haberi?Çok merak ediyorum.Ve ben de çift çizgi çıkacağı günü ve müjdeyi vereceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.2 senedir bekliyorum.3 senelik evliyim.:sm_cool:

2. 23 Kasım 2007
  3. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk eşime söyledim tabiiki.şöyleki hamile olduğumu hiç düşünmüyordum.iki aylık bir tedavi sonrası kaldım.bundan öncede 8 ay pko tedavileri felan derken.eşimin işi ewimize çok yakın.saat 11 gibi ewe gelmişti gitmesini bekledim.adetim geçeli 4.günüydü.bi ihtimal dedim ve o ewden çıkar çıkmaz koşarak test aldım.daha önce belki 15-20 test aldığım kız gene yüzüme imalı bir gülücük attı.ewe geldim titreyerek testi yaptım vee bingoo.nihayet 10 ayın sonunda çift çizgi.eşim umutluydu ama en kötüsüne hazırlıyodu hep kendini.telefon açtım,hasta oldum malesef canım yaa dedim.çok üzüldü gene çok fazla yaşadık bu anı ve dayanamayıp bağırmaya başladım hayır oladım hamileyim.baba oluyosun diye.sonrada oturup ağlamaya başladım.çünkü tahmin edersinizki çok yıpranmıştık.koşarak ewe geldi.bana sarıldı önce testi görmek istedi sonra oda ağladı.sonrada namaz kıldı.umarım rabbim hepinize en kısa zamnda nasip eder.sevgiyle canım arkadaşlarım.:1hug:

4. 23 Kasım 2007
  5. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    kocama :icecream:

6. 24 Kasım 2007
  7. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki eşime hemde güzel bi sürpriz yaparak....

8. 24 Kasım 2007
  9. eda_eda

eda_eda Guest

iki kere yapmıştım ama negatif çıkmıştı..ama yine dayanamadım izinli olduğum gün eczaneden test aldım..içime doğmuştu sanki..eve geldim yaptım tek çizgi bir anda çıktı ardından yavaş yavaş 2. çizgi :teytey: elime aldım baktım baktım direk ağlamaya başladım inanamadım..beklemiyodum yine olmaz diyordum..eşimi aradım telde söylemedim vazgeçtim eve gelmesini bekledim..eve geldi aşkım baba oluyorsun dedim ağlamaya başladım inanamadı o da ağlamaya başladı testi gösterdim kucağına aldı beni döndürmeye başladı Türk filmi gibi :roflol: Allahım ya ne gündü..şimdide oğluşumuz olcağını öğrendik..bambaşka bir duygu Allahım inşallah bütün isteyenlere nasip eder..Allah gönlünüze göre versin..a.s.:nazar:

10. 24 Kasım 2007
  11. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki kocişime...........................

12. 24 Kasım 2007
  13. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım, yoldaşımŞenizben de senin gibi bekliyorum, biliyosun..sen o duyguyu yaşayanlara sormuşsun ama ben de cevap veriyimyerimsenibeneğer o çift çizgiyi görmek bana nasip olursa kocişime bi mektup yazıp vericem tabi o zaman mektup yazacak kadar sakin ve sabırlı olabilirsem:asigim:

14. 24 Kasım 2007
  15. Emanetci

Emanetci Rabbimin hediyeleri Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ben ilk eşime söylemiştim. düğüne gidiyorduk. berberden çıkmıştı. baba olacaksın biliyormusun dedim. şaka yapıyorsun dedi. inanamadı. sonra düğüne gittik. kimseye söylemedik ama kocam düğün boyunca oynadı. ama beni oynatmadı. o kadar mutluyduki. ama ne yazıkki düştü

16. 24 Kasım 2007
  17. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    2 sene byunca tedavi gördüm ortalama her ay hayal kırıklıkları yaşadık eşim tüm testlerde yanımdaydı çünkü onsuz yapamıyodum dayanağım oydu gücümü ondan alıyodum,en son testi yaptığımda yine eşim yanımdaydı çift çizgiyi ben gördüm şaka gibiydi hayal gördüğümü zannettim eşimi yanıma geldi o da inanamıyordu bi daha bi daha baktık ben hıçkırıklarla ağlamaya başladım dayanamadı ağlaalarıma bitti artık bitti bak herşey istediğimiz gibi oldu dedi öfff sanki tekrar o güne döndüm....:nazar:

Allahım kimseyi mahum etmesin....

18. 24 Kasım 2007
  19. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    tabikide kocama söylerdim