Hamile olma ihtimali ??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve dinono tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dinono
  1. dinono

dinono Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese Merhaba;

Geçen ay benimde adetimin 3 gün gecikmesinden şüphelenip evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı , biz sevinçden havalara uçtuk ve hemen hatta gecenin bi vakti kan testi yaptırmaya gittik .
    Kan sonucununda pozitif çıkacağından o kadar emindimki merakım acaba kaç haftalık olduğuydu.
    Ama sonucu elime alınca büyük bir hayal kırıklığı.Sanki hamileydim ve bebeğimi düşürmüş kadar hayal kırıklığı oldu.

Bu ay ise adet 7 gün gecikti ama şuanda korkuyorum test yapmaya heveslenmekde istemiyorum ama düşünmedende yapamıyorum ne yazıkki.
    Hafif bir baş dönmesinin haricinde hiç bir belirtide yok .
    Adetlerinde bi o kadar düzenlidir normalde ama şu 2 aydır neler oluyor anlayamadım.Geçen ay yaşadığım hezimetten sonra bu ay ümitlenmiyim dedim ama 7 gün oluncada acaba demeden edemedim.
    Hamile olabilirmiyim daha kaç gün bekleyip test yapmam gerekiyor.???

2. 7 Aralık 2009
  3. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Hemen yapman gerekiyor canım, daha ne bekliyosun yaa, en azından varsa da yoksa da için rahat eder, kafandan acabaları atarsın yerimseniben

4. 7 Aralık 2009
  5. merhamet08

merhamet08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de hemen yapmalısın 7 gün az bir zaman değil inşaallah hyırlı haberi alırsın :dance:

6. 7 Aralık 2009
  7. dinono

dinono Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    aslında sadece geçen ay 6 gün gecikme oldu ve sonuç negatifti.
    normal zamanlarda her ay düzenli ve muntazaman 2 günde öne atardı adetim.Doktora gittiğimde yine 2 gün atar öne demişti bu durumda da 9 gün gecikmiş oluyoo da ben fena tırsıyorum işte :)
    olmadı bu akşam yapıcam test ama geçen ay silik çizgide o kadar ümitlendim ve negatif çıktı ya testlere fena gıcığım oluştu işte.

8. 7 Aralık 2009
  9. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    umutsuzluk yok sen yap testini ...inşallah meleğin bu sefer süpriz yapar kandada görürsün :) bizede haber ver olmazsada üzülme hayırlısı herşey allahtan bi vakti zamanı var elbet...

10. 7 Aralık 2009
  11. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence bi test yap bak düzenli adetler düzensizleşmeye başlıyorsa peşinden bbebek gelir derler:))

ama tabi öncesinde doğum kontrol hapı falan kullandıysan düzenindeki değişikliklere o da neden olmuş olabilir

inşallah hamilesindri

12. 7 Aralık 2009
  13. dinono

dinono Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    yok doğum kontrol hapını bırakalı 8-9 ay oldu onunla bağlantılı bişey olmaz sanırım.ınşallah bu düzensizlikler bebişe delalettir.
    Bu akşam yapıcam testi sanırım:)

14. 8 Aralık 2009
  15. dinono

dinono Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    evetttttttttttttttttttttt dün iki tane idrar testi pozitiffff ,, akşam dayanamadık hastanede kan tahlili yaptırdık 2362 çıktııı...Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))))))))))))))))

16. 8 Aralık 2009
  17. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

Canım benim çok sevindim senin adına, amma da büyük çıkmış değerin, kaç haftalıkmış ki, kız yoksa ikiz mi kaydirigubbakcemile5
    canım Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de tez zamanda gösterir inşallah :Saruboceq:

18. 8 Aralık 2009
  19. merhamet08

merhamet08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok tebrik hihoyyyt ediyorum Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşaallah..bizlere de dua etmeyi unutma:Saruboceq: