Hamile olma ihtimalim var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cerenceyda tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cerenceyda
  1. cerenceyda

cerenceyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar benim canım çok acıyor:KK43:Göğüslerim felaket ağrıyor dayanamıyorum artık:KK43:((Adetime daha 10 gün var:KK43:Umarım hayırlı birşeydir...
    Sizce gebelik belirtisi olabilir mi???

2. 24 Ekim 2010
  3. MonalisaSmile

MonalisaSmile sɹǝʇnqıqpunloʎʎǝs&#6 Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    103
    oladabilir olmayadabilir. olsa süper olur. ama sen yine de kendini fazla inandırıp da umutlanma. sonra da boş yere üzülme. geçen ay ben de yaşanabilecek bütün hamilelik belirtilerini yaşadım, sonunda adet oldum. inşallah sen hamilesindir.

4. 24 Ekim 2010
  5. VALEO

VALEO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Herkese Merhaba bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var adetim 1 hafta geçti bu sabah eczaneden aldığım testi yaptım 2.çizgi silikte olsa çıktı akşam başka marka test yaptım tek çizgi çıktı aranızda böle bi durum yaşayıpta hamile olan varmı?

6. 25 Ekim 2010
  7. nazliki82

nazliki82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt cnm ben ysadım.bence hamılesın.benımde oyle oldu aynı anda 2 test yaptım bırınde cıktı sılık ıkıncısınde hıcbırsey cıkmadı.hatta erken gosteren ıyı bır marka almıstım cıkmayan oydu.cıkan da normal 5 tlye satılan sıradan bır testtı.ama sonuc olarak hamıleymısım:)) ınsallah sende hamılesındır cnm.

8. 25 Ekim 2010
  9. VALEO

VALEO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkür ederim:)umarım öleyimdir bu 3.denemem biri pozife yakın diğeri negatif olunca çok umutsuzluğa kapıldım şu zamana kadar hiç gecikme yaşamamıştım aslında 1 hafta geçti umarım hamileyimdir

10. 25 Ekim 2010
  11. VALEO

VALEO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2.negatif çıktıktan ne kadar sonra test yaptın ya da kan tesyti yaptırıpta mı öğrendin canım tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim

12. 25 Ekim 2010
  13. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    cerenceyda canım yumurtlama döneminde olabilirsin. adetine 10 gün varsa muhtemelen yumurtluyorsundur :)) Bebek istiyorsan bu günlerde eşinle ilişkiye gir. Adet ya da gebelik belirtisi için erken.

14. 25 Ekim 2010
  15. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    genellikle ovulasyon tamamlandıktan sonra göğüsler şişer ve hassaslaşır,yani ilişki için vakit geç oldu demek bu :)
    onun dışında eğer ilk defa yaşıorum diyorsan da hamilelik belirtisi de olabilir,fakat bunun için kesin bir şey demek çoookk zor,gününü bekleyip test yapman lazım.

diğer arkadaş 1 hafta günün geçmiş basit idrar testleriyle uğraşana kadar bence artık kanda baktır emin ol ve doktora git 1 hafta geçmiş ve silik çıktı diyorsun daha belirgin olması lazım aslında ama gününü yanlış hesaplamış da olabilirsin,yani, geç döllenme de olabilir,artık yaklaşık 5 haftalık demektir eğer bebk varsa ve doktor zamanın demektir tabi :)