Hamile olmak isterken bir adet miyoma sahip oldum!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Princess of Rain tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Princess of Rain
  1. Princess of Rain

Princess of Rain ♥ ♥ My Little Princess♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam hanimlar ya lutfen bana yardim edin:gitme:1 yildir cocuk yapmaya ugrasiyoruz biliyorum 1 yil normal sayiliyor bebek olmazsa evet bizimkide olmadi 1 yildir.mafoldumbenama simdi rahmimde 1 tane 1.5 cmlik fibroid yani miyomum teshis edildi doktorlar rahime ve sana bir yan etkisi yok dedi sadece bebek olusumunu engelleyebilir dediler ya:1shok:ve gelecek ay rahim filmi cekilcem acaba rahim filminde miyomun bana zarari yada tehlikesi oldugu anlasilirmi ve bu tarz miyomlarda tedavi sekli nasil olur kizlar netten arastirdim acik ameliyat yada bazen ilac tedavisi yapiyorlarmis ama benim doktorum korkulacak birsey olmadigini ve bana zarari olmadigini soyledi 10 kadindan 8 de kesinlikle miyom vardir dedi.:sinifsinif:ama ben korkuyorum ya cocugum olmazsa miyomu olupta cocuk sahibi olanlar varmi aramizda kizlar lutfen bana yardimci olun lutfen :gitme:mafoldumben

Son düzenleme: 31 Temmuz 2009
  2. 31 Temmuz 2009
  3. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Beğenildi:
    2.805
    Ödül Puanları:
    123
    ben 10 gun once sezeryanla bır bebek dunyaya getırdım amelıyatımda ıkı adet cevız buyuklugunde miyom aldılar yanı bundan haberım yoktu buna ragman hamıle kalmısım sıkma canını ıns olur

4. 31 Temmuz 2009
  5. Princess of Rain

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sagol canim ya azda olsa icimi ferahlattin insAllah bende hamile kalirim.

6. 3 Ağustos 2009
  7. gncam

gncam şükürler olsun rabbime... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
  8. 7 Ağustos 2009
  9. Princess of Rain

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tesekkur ederim canim okudum yorumlari rabbim hepimizin sifasini versin Amin

10. 29 Eylül 2009
  11. crocusu

crocusu Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    SELAM CANIM KONU Bıhayli eskide kalmış ama bende dün bebiş için dr a gittim benimde 1,5 cm miyomum varmış şok oldum banada bebek için ve senin için sakıncası yok ilerde büyürse alırız dedi şuan hamilesin galiba bana bu konuyu yazdığınla şuanki durumun arasında ki gelişmeleri yazarsan sevinirim çok karışık bir durumdayım moralim çok bozuk inşallah görür yazarsınn

12. 29 Eylül 2009
  13. benjamine

benjamine Guest

Bende tüp bebek tedavisine tam başlayacakken myom tespit edildi ve dr kesinlikle alınması gerktiğini söylüyor

14. 29 Eylül 2009
  15. benjamine

benjamine Guest

Yalnız ben çok korkuyorum kanamalarım arttı.Buşekilde hamile kalamayacağım söylendi.

16. 29 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Benim yegenim miyomu olduğu halde hamile kalmıştı:kahve:

18. 30 Eylül 2009
  19. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    miyom her bayanda olabilir asıl önemli olan nerde oluştuğu ona göre bebek sahibi olmayı engeller yada engellemez benimde iki tane var ama doktorum şu anda hamiş kalmana engel değil dedi iyi dedim hoş hamile falan kaldığım yok ama :)))) en azından bunun engel olmadığını biliyorum herkese geçmiş olsun