Hamile olupta düşük yapanlar yardım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve tubilisah tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : tubilisah
  1. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 2 hafta önce forum açmıştım ve hamile oldugum şüpesi ile doktora gidip kan testi yamıştım 6,33 .ıkan degrim 26,35e çıkmıştı 2 gün sonra hafataya bi test daha yapalım keseye bakalım derken doktor bugün bir kanamam oldu ve doktora gittim doktor düşük başladıgını ve adet kanaması şeklinde bebegi vücudun atacagını söledi kan testi yaptırdı ve bu sefer 16 ya düşmüştü seviye:KK43: haftaya 5in altına düşmüş olur tekrar gel yeniden yapalım dedi dinlen tüm tetkikleri yaparız araştırma yaparız dedi yanlız bu benim ikinci düşügün ve ilki 3 aylıkkkaybetmiştim:KK43: pisikolejim şuanda mahvolmuş durumda bi kaç test yaptırdık herşey çok güzeldi normaldi sorun yoktu şimdi başka testlerden bahsetti doktor geldiğinde anlatırım dedi benim takıldıgım ve sormak istediğim ardarda 2 düşük neden olur bunu yaşayan varmı:KK43: ve hangi testler yapılması gerekli bunu baştan nie yaptırmadılar bu üzüntüyü bana yaşattılar artık özel hastanelere inanın güvenim kalmadı önere bilceginiz herşeyi öğerenmek istiyorum lütfen yardım edin çünkü cidden kafayı yemek üzereyim :KK43:mafoldumben

2. 23 Temmuz 2009
  3. SARAFEM

SARAFEM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BENİM öncelikle çok geçmiş olsun,
    biz düşük yapanların çok güzel bi topiği var,oraya gel istersen,ordaki herkes düşük yapıp hamile kalmak için güz sayanlar,seninle aynı şeyi yaşayan çok arkadaşımız var.Bekliyoruz iyi akşamlar

4. 23 Temmuz 2009
  5. SARAFEM

SARAFEM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    86
    topiğimizin adı :KK70:üşük yapıp, Hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya '

6. 23 Temmuz 2009
  7. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Cok gecmis olsun canim inan cok üzüldüm, acini dindirecek kelimeler bulmak suan imkansiz. Düsük sebeplerine gelince:

-kan pihtilasmasi
    .gizli seker
    -rahimde miyom/polip
    -tüplerde sivi
    -bagisiklik sisteminin bozuk olmasi

gibi nedenlere bagli olabilir. Belki bu testlerden bahsetmistir doktorun. Baska test varsada suan aklimda degil.
    Allah yardimcin olsun.

8. 23 Temmuz 2009
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım malesef doktorlar ilk düşükte, hemen araştıralım sorun varmı halledelim demiyorlar. Genelde 3 e kadarı olabilir kabul ediyorlar.3 ten sonra araştırmaya alıyorlar.

Ne mutluki hamile kalabiliyorsun. Sorun ne ise adı konuldumu çözülmeyecek şey yok.

Çöküntünü o kadar iyi anlıyorum ki... Allah yardımcın olsun.

10. 23 Temmuz 2009
  11. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok teşekkür ederim dediğiniz testlere baktırıcam doktorum bahsetmedi hiç birinden :KK43:
    sibelacım az topliyim kendimi açtıgınız foruma gelcem çok sagol canım

12. 23 Temmuz 2009
  13. kittycat

kittycat Gelmezsen Gelmeeeeeeeeeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok üzüldüm canım ya geçmiş olsun senağlamasenağlama

14. 24 Temmuz 2009
  15. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşeküür ederim canım allah yaşatmasın kimseye isteyen herkese versin hayırlısı ile inşallah:KK43:

16. 24 Temmuz 2009
  17. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kan pıhtılaşması olabilir erken den fark edilmezse genelde düşük oluyor bence bi baktırın ve riske atmayın...istanbul dasınız sanırım çapa yada cerrahpaşa perinatoloji bölümüne gidin...ve araştırma yaptırın mutlaka...çok geçmiş olsun.

18. 24 Temmuz 2009
  19. tubilisah

tubilisah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bi kaç kişi daha çapayı önerdi en kısa zamanda oraya gidecegim çok teşekkürler