Hamile olupta ''Uykusuzluk ''problemi yaşayanız varmı aranızda??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BaBy_LoVe tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : BaBy_LoVe
  1. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben 8+2 günlük hamileyim..Hiç bir belirti yaşamadığım gibi yukusuzluk problemi çekiyorum:1no2:.sabaha kadar dönüyorum bazende ilginç rüyalar..iki kez eşim ağlayarak uyandırdı benii..her tafarım muskayla çevrili zaten ama genede uyamıyorum..:sm_confused:
    ÜÇÜZ bebiş bekliyorum aceba çoğul GEBELİK olduğu içinmii???

cevaplarsanız çok sevinirim en azından içim rahatlar..a.s.

2. 11 Ocak 2010
  3. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ilk gebeliğinse heycandandır hemde üçüz bekliyorsun heycanlanmamak eldemi herkese nasip olmaz bu duygu :KK66: benimde ilk zamanlarım böyleydi geçer, ama şuan yine başladı çünkü bebiş uyutmuyor :) hayırlı doğumlar

4. 11 Ocak 2010
  5. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tuhh canim yaa...insallah uykun duzene girer..kafana birseyleri cok mu takiyorsun acaba?? belki bu yuzden uyuyamiyosundur...

6. 11 Ocak 2010
  7. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

:1hug:evet çok şüküüür harika bir duygu üç tane bebişin annesiii.zaten onlar diye bahsediyorum..rabbim ömür versin sağlık versin..işte bebişimin birini alıcaklar perşembe günü onun tedirginliğide var üstümdeee..
    bazı şeyler okuyunca korku girdi içime o yüzden sorayım dedim varmı aranızda böyle yaşayan diye..
    çok teşekürederim cevabın için allah razı olsun..
    rabbim bebişini sağ sağlim kucağına almayı nasib etsin..:Saruboceq:

bilmiyorumkismileevet aslında sürekli düşünüyorum ondanmı diyosun..
    ama okadar özeniyorumki yeni hamişler akşama kadar uyuduklarındaa çok imreniyorum bense hiç bir belirtim yok hiiç ammaaa..allahtan ultrasyon görüntülerim var yoksa inanmıycam hamiş olduğuma..
    sanada teşekürederim cevabın için sağol canım:1hug:

8. 11 Ocak 2010
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bence psikolojik bu ben 33 haftalığım sneij gibi hiç olmadım ki çok ağırlaşmak rgamen
    her tarafım muska semissin ucuz taşıyorsun bence kafanda buyuruyorsun bende muska yaisyorum üstümde ama onun bana iyi geldine inanıyorum ve rahatlıyorum acaba ucuz hamile oldu. ıcin kafanda soru isaretleirmi var

10. 11 Ocak 2010
  11. sevil_8

sevil_8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    muska neden tasiyosunuz merak ettim

12. 11 Ocak 2010
  13. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya işte SÜBYAN muskası takıyorum..oda malum bazı düşükler yaşanıyomuş bu durumlarda.ben çok sıçrıyodum geceleri..değişik rüyalar görünce babaannem taktırttı..tabi o üzerimdeyken rahatım ama genede uykum olmuyo..ağzımdan dua hiç eksik olmaz zaten..
    manevi bir güç olsun diye heralde..

14. 11 Ocak 2010
  15. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 8 haftalık hamileyken sürekli bebgime bisey oldu olacak diye çok kötü bı psikolojiye girmiştim o zaman bı hocaya gittik bana bı korunan yazdı korkuttularini söyledi dua flaan verdi ders gibi Allah'a coksukur kesildi bu düşünceleri. Ama genel anlamda bende çok pipirikli biriyim

16. 11 Ocak 2010
  17. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Benimki sibyan değil bende yokmuş ama korumak verdi hocada bana iste ama böyle dusununcede insan huzursuz oluyor ucuz hamilesin ya onun sana yüklediği psikolojiden muhakkak birde tedavi sürecin vardır olmayıp olmayıp ardından olmasıda hemen kabullenecek bı pskiloji değil biliyorum bence gcmiste yasadiklairmin acısı çıkıyor ah inşallah bu gece misilmkisil uyursun uykun geldimde sakın erteleme olurmu tv dizi koca akraba bırak kalsın horul horul uyu inşallah kötü rüyalar gorme sana bu gece dua edimde yairn yaz bakalım uyucanmi

18. 11 Ocak 2010
  19. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eveeet bende çok pimpirikliyiiiim..hergece onları düşünüyorum..odaları nasıl olacak,yatakları,kıafetleri,doğumum,lahusa yatağımı bileekaydirigubbakcemile3 yani kafayı yiğceem .tamam güzel şeyler bunları planlı programlı düşünmem ama işte gece aklıma geliyoo..
    çok sağol çok tatlı dillisiin okadar samimisin kiii allah razı olsuuuun:1hug: kendimi çok şanslı gördüm ben böyle güzel dostluklar kuruluyo işte her şerde bir hayır.bir uykusuz problemi çektim ve konu açtım işte e güzel yeni arkadaşlarda kazanmış oldum böylece..
    evet 3 yıl hep istedik her ay test yapıp dua ederek ümit ettik..yok idrarımda köpük var yok memişlerim sızladı aceba hamilemiyim yok damar çıktı yok gözbebeklerim büyüdü ..derkeeeen tüpçüde bulduk kendimizi ve yıllar snra 3 mucizeee:Saruboceq:şimdide inanamıyor insan.
    allah razı olsun eminim bu gece güzel uyucam duaların sayendee:1hug:
    yarın hemen ilk işim buraya yazmak olucak..a.s.
    sende hamilemisin?kaç aylık
    ben daha 2 aylık:KK46::KK46::KK46: