hamile terlikleriiiiii????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bitterrr tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : bitterrr
  1. bitterrr

bitterrr Durunun annesiii Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar selam bu hamile terlikleri hakkında bilgisi olan kullanan kimler var yorumlarınızı bekliorummm

2. 22 Temmuz 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben hiç duymadım ondan neymiş ki o :))

4. 22 Temmuz 2010
  5. bitterrr

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    valla markası shuma die bişey ayak şişliği bel ve sırt ağrılarına ii geliomuş

6. 23 Temmuz 2010
  7. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    evet kullananlar yazsa da bizde öğrensek :)
    yakında belki lazım olur İnşaAllah ya rabbim :Saruboceq:

8. 23 Temmuz 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Ben hamile olmamama rağmen sizin için araştırdım azcık...
    a.s
    Hamilelik doneminde vücudunuzda önemli değişiklikler meydana gelir. Bebeğiniz büyüdükçe vücut yapınız değişir ve ağırlık merkeziniz her geçen gün biraz daha öne kayar. Ayakta durmak sizler için daha zor hale gelir. Bu dönemdeki şikayetlerin başında bel ağrıları, sırt ağrıları ve ayak şişlikleri gelir. Bebeğinizle birlikte her geçen gün vücudunuzun ağırlaşması belinize ve ayaklarınıza büyük bir baskı yapar. Shuma hamile terlikleri patentli alçak topuk ,yüksek burun tasarımı ile vücudunuzun ağırlık merkezini dengeler ve vücudunuzda ki baskıyı ortadan kaldırır.
    ---

BEL AĞRISI

BEL AGRISI SİKAYETLERİ YASIYOR MUSUNUZ? HAMİLELİKTE BEL AGRISI’ NIN EN ÖNEMLİ NEDENLERİN DEN BİRİ BUYUYEN KARNINIZ İLE BİRLİKTE AGIRLIK MERKEZİNİZDEKİ ÖNE DOGRU DEĞİŞMEDİR. GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMASSANIZ BU YER DEGİSTİRME AGRIYA NEDEN OLUR. SHUMA TERLİKLERİNİN ALÇAK TOPUK-YÜKSEK BURUN YAPISI SAYESİNDE AĞIRLIK MERKEZİNİZ DENGEYE GELECEK VE BEL AĞRILARINIZIN EN BÜYÜK NEDENLERİNDEN BİRİ ORTADAN KAKACAK.

AYAK ŞİŞMESİ

GEBELİKTE BÜYÜYEN RAHMİN KALBE İLERLEYEN ANA TOPLAR DAMARLARA BASKI YAPMASI SONUCU VÜCUTTA KAN DOLAŞIMI YAVAŞLAR. UZUN SÜRE AYAKTA DURMA, YERÇEKİMİ VE YAVAŞLAYAN KAN DOLAŞIMI SONUCU ÖZELLİKLE AYAK BİLEKLERİNDE ÖDEMLER MEYDANA GELİR. SHUMA HAMİLE TERLİKLERİNİN ALÇAK TOPUK-YÜKSEK BURUN TASARIMI KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRMAYA YARDIMCI OLUR VE BU ŞİŞLİKLERİN OLUŞUMUNUN ENGELLENMESİNE YARDIMCI OLMAKTADIR.

VARİS

GENELLİKLE KALITSAL OLAN VARİSLER GEBELİK DÖNEMLERİNDE OLUŞMAYA ÇOK DAHA MÜSAİTTİR. TIPKI AYAK ŞİŞMESİNDE OLDUĞU GİBİ BÜYÜYEN RAHMİN ANA TOPLAR DAMARLARA YAPTIĞI BASKI SONUCU ÖZLLİKLE BACAKLARINIZIN ALT TARAFLARINDA KAN DOLAŞIMI YAVAŞLAR VE KAN GÖLLENİR. SHUMA HAMİLE TERLİKLERİNİN ALÇAK TOPUK-YÜKSEK BURUN YAPISI SAYESİNDE OLUŞAN GERGİN BALDIRLAR VE ÇALIŞAN KASLAR KAN AKIŞINI DÜZENLEYEREK BU GÖLLENMEYİ EN AZA İNDİRGEMEKTEDİR.

***alıntıdır.

10. 23 Temmuz 2010
  11. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende düşünüyorum bundan almayı ama bi deneyen varsa yorumunu bilmek isterim hakkaten.. tamam dengemiz bozuluyor hamileliktede böyle bir terliği bu yaşa kadar hiç giymeyen ayaklar ne tepki verirler acaba :)

12. 24 Temmuz 2010
  13. bitterrr

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    kızlarrr bende araştırdım ama alcam işte dedim bi fikirleriniz neler kullananlar sölesin valla ben burda denizlide kurs varmı die sormuştum onada cvp vermedi kimse yakında doğuruorum doğuma yakın cvp yazcaklar inş.:):)