Hamile yada bebeği olan bayanlar yardımcı olurmusunuz???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nurummm tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nurummm
  1. nurummm

nurummm Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :) Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Biz eşimle 10 aydır bebek istiyoruz. Ama olmadı. Geçen hafta doktora gittim muayene etti beni ultrason cihazıyla baktı falan hiç bir sorun yok dedi. Progesteron testi istedi adetimin 20.gününde. 20 ekim diye not almıştı dün yaptırdım. sonuç 7.28 çıktı. Ne demek bu yardım edermisiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. 21 Ekim 2010
  3. elmiranisa

elmiranisa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrhaba inşallah en kısa sürede bebeğine kavuşursun.Allah kimseyi evlatsız bırakmasın progesteron hormonu bildigim kadarıya kadır üreme homonu değerininde 10 akın olması gerekiyormuş sanırım.bu testle hormon salgına bakılıyor doktorun daha net bir cvp verir sanırım ilaçla seviyeyi düzeltiyorlar yanlış bir bilgide vermek istemem hayırlı bebek haberini bekliyorum.Stres yapmayın lütfen stres hormonlardan da kötü.

4. 21 Ekim 2010
  5. nurummm

nurummm Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :) Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Teşekkür ederim yorum yaptıgınız için. Doktorum izinliydi o yüzden burda konu açtım ögreneyim dedim. Ama gelene kadar doktor sabredemedim aradım değer çok iyiymiş yumurtlama oluyormuş neye göre değerlendirildiğini bilmiyorum. Ama çok iyi dedi.

6. 22 Ekim 2010
  7. elmiranisa

elmiranisa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sevindim cnm inşallah bebeğinize kavuşursunuz.Stres yapma allah hayırlı zamanda kavuşturur yavruna inşallah