hamılee olabılırım...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve be_reN tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : be_reN
  1. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb kızlarr bıgunn buraya yazacagımm hıc aklıma gelmemıstıı :eek: ben sıze bısey danısmak ıstıyorumm henuzz 10 aylık evlıyımm ve hamıle olmam gıbı bı durumum varr.. :CüvCüv: cok ıstıyorumm aslında bı bebısımızın :ecrin_bebek: olmasını ama tereddut edıyorumm,henuz yenı evlıyız ve evlılıgımızın daha oturmadıgını dusunuyorum..sorunlarımız da varr her evlılıkte olup olacagıı gıbı..endıselendımm acıkcasıı.. fisfisfis su an regl gunumu beklıyorumm.. a.s acaba hamıle oldugumu ogrenırsem bu endıselerımm acabalarımm yok olur muu? tabııkıı cok sevınıcemm her ne olursa olsunn hihoyyyt ama ıstee bılemıyorumm su an yaa kafamm karısıkk bana fıkır verır mısınızz.. :sm_confused:

2. 6 Haziran 2009
  3. Elis

Elis Guest

tebrik ederim ilk once iyisallah hamilesindir,,,,
    tabiki insan hamile oldugunu ogrendiginde heleki istedigin bi gebelikse hem cok sevinir hemde cok endiselenir,1000 turlu sorular cikar meydana,cikmalida zaten,iyi anne babanin endiseleridir bunlar,,,,,,ama onu veren RABBIM rizkinida verir unutma,yeterki saglikli ve hayirli olsun,,,,,,,,,,,

hersey gonlunce olsun canim,,,,,,,:Saruboceq:

4. 6 Haziran 2009
  5. svlkbr

svlkbr 65 GEL ARTIK :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ne gıbı bı belırtılerın var hamıle olabılırım dedın ya

6. 6 Haziran 2009
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim korunmadiniz mi da boyle bir endisen var?

8. 6 Haziran 2009
  9. penyez26

penyez26 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar ben yeni katıldm bu siteye:)
    10aylık evliym.3 ay önce kist nedenyle desolet kullandm sadece 2 ay.1 aydr kullnmıyrm dr.um kistn bittiğni söyledi.mayıs ın 16sında adetm geldi ve bitti.dün kahverngi şeklde lekelenmem oldu normal şartlarda adetime 1hafta var.hamile olabileceğimi düşünüyrm.çünkü korunmuyrz.ama çok endişeliyim.böyle bişey yaşayan arkadşler varsa lütfen fikirlerinizi bekliorum:KK43:(tşk ederm.

10. 7 Haziran 2009
  11. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sag oll tatlımm yaa guzell dusuncelerınn ıctenn yorumlarınn ıcın.. ama ıstee dıyorumm yaa annelık cok buyukk bı sorumlulukk bu korkutuyorr sanırımm benıı..
    [
    QUOTE=svlkbr;7303201]cnm ne gıbı bı belırtılerın var hamıle olabılırım dedın ya[/QUOTE]

tatlımm soylee esımm epeydırr ıstıyordu bebekk bende ıstıyorumm aslındaa soyledıgımm gıbı .2 hafta oncee fılann 2-3 kere korunmadan bırlıkte oldukk..ama henuz erken mı kıı ee bıraz sorunlarımızz varr annelık gıbı bı sorumlulukk endıselendımm acıkcasıı.. korkuyorumm senağlama

12. 7 Haziran 2009
  13. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    be_ren, ben 4 aylık evliyken hamile olduğumu öğrenmiştim. inan bana hamileysen eğer annelik psikolojisine hemen girersin. erken olması önemli değil bence. nasılsa çocuk istiyormuşsunuz. hem ben de eşimle çok kavga ederim. ama birbirimizi seviyoruz. ve kavgalarımızle ve de oğlumuzla yaşayıp gidiyoruz. eğer hamileysen tebrikler.

14. 7 Haziran 2009
  15. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tsk ederımm tatlımm bakalımm artıkk hakkımızda hayırlısı olsunn.. hamıleeysemm zatenn haberınızz olurr.. ya burda yadaa mutluluktan uctugunuzz haberler bolumunde.. a.s

16. 7 Haziran 2009
  17. Fenmat

Fenmat menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar herkese slm ben de de bi şiler labilir bu ay yeni üyeyim

18. 7 Haziran 2009
  19. Fenmat