hamileleğiniz nasıl gidiyo arkadaşlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rapunzel_2 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : rapunzel_2
  1. rapunzel_2

rapunzel_2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar sızın hamılelığınız nasıl gecıyo.benim hamileliğim cok bulantılı gecıyo 9 haftalık hamıleyım 3 aydan sonra duzelır dıyolar ama her gecen gun artıyo sanırım.cıkarmıyorum sadece bulanıyo belkı cıkarsam rahatlarım ama sadece sabahları cıkarabılıyorum.ben tuzlu ve eksı yıyorum tatlı ıle aram hıc yok bakamıyorum bıle tatlılara cok sık yıyorum yemeğı ama azar azar fazla yıyemıyorum.bulantılar cok sıkıntı ve stres yapıyo ama ıcımde ufacık bır melek olduğunu dusunce herseye değer yeterkı o sağlıklı olsun.annelık boyle bısey olsa gerek sıkıntılı streslı ama yavrumu hayırlısıyla kucağıma aldığımda unuturum sanırım bu sıkıntılı gunlerı sızınle paylasmak ıstedım.herkese sağlıklı ve rahat bır hamılelık dılıyorum..:Saruboceq:

2. 28 Ekim 2008
  3. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 10,haftama girdim biras önce dr.dan geldim saglıklı masallah.. benimde bulantılarım asırı sekilde devam edio kilo kaybediorum 63 ile basladım 61 kilodayım şimdi ama bunlar normalmiş...erken dönemlerde....benim kafama bişi takıldı sen bebeinin boyunu biliomusun canım benimki 26mm ama 10 haftalık bir bebegin boyu 45 mm gösterıo hesaplayıcılar aklıma takıldı bilgisi olan varmı bu konuda?

4. 28 Ekim 2008
  5. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar benim 34. haftam bitmek üzere ve hala midem bulanıyo ilk aylarımı düşünün kafamçokkarıştı artık evden çıkamıyordum çok şükür şimdi sadece sabahları bulanıyo :Saruboceq: ne yapalım anne olmak kolay degil :CüvCüv: artı bende bel fıtıgı ve şiddetli kalça agrısı var allah yardımcımız olsun neyseki şurda son 4 haftam kaldı bebişime kavuşucam allahın izniyle allah sizide tez zamanda bebeginize saglıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin birbirimize dua edelim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

6. 28 Ekim 2008
  7. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    3 ay boyunca benim de midem sürekli bulandı.
    ama kusma cok az oluyordu.
    kusunca rahatlama gibi bişey olmuyor bence.
    hatta kusunca cok halsiz kalıyordum.
    walla bence bu bulantıya çare yok.
    4. aya ulaşmayı bekelmek gerekiyor en azından..
    ama her sıkıntıya değer sonuçta değil mi?

8. 28 Ekim 2008
  9. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    slm millet biz de dün doktordaydık, doktora gitmek çok heyecan veriyor değil mi? insan bebeğini görünce ayrı bir duyguya kapılıyor, kızım çok sağlıklıymış maşallah, doktorum herşey yolunda şimdilik dedi Allah a şükür Allahtan başka ne isterim ki..

10. 29 Ekim 2008
  11. Fatos3458

Fatos3458 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.114
    Ödül Puanları:
    123
    Benim de maaşallah herşey gayet güzel ilerliyor,oğluşumuz 17+1 oldu.Ben bebişimin 1.tramester testini yaptırmadım,2.sinide yaptırmayı düşünmüyorum.İçinizde aynı durumda olan var mı?:uhm:

12. 29 Ekim 2008
  13. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha 4 haftalığım:)benim bikaç gündür sabah bulantım oluyor ve kasılmalar oluo arada bir...
    bu arada merak ediorum şuan nekadardır bebk yani kaç cm veya mm:) ???

14. 29 Ekim 2008
  15. Fatos3458

Fatos3458 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.114
    Ödül Puanları:
    123

4 Haftada bebişin henüz oluşmamış oluyor canım,kesesini görürler ama bebişi 6.veya 7.haftada filan ancak görüyorlar,8.aydada kalp atışlarını.Ama sen içinde kocaman bi bebiş varmış gibi onu sürekli okşamayı ihmal etme
    :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

16. 29 Ekim 2008
  17. neseliyasmin

neseliyasmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim şimdiye kadar hiç bir şikayetim olmadı şu AN 22.haftanın içindeyim bu aralar midem ağrımayla yanma arası garip sinyaller vermeye başladı sadece onun dışında çok rahatım şükürler olsun

18. 16 Mayıs 2010
  19. beril1980

beril1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki kasık fıtığının bi rahatsızlığını hissettin mi yasmin??