hamilelelikte ilk hafta

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve akkusmeliha tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : akkusmeliha
  1. akkusmeliha

akkusmeliha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm hanımlar benim bi sorum olacaktı hamileliğin ilk haftasında belirtiler başlarmı ne gibi belirtiler olur cevaplandırırsanız sevinirim

2. 27 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

çogunlukla ilk haftada ilk haftaalrda belirti olmaz canım ama uzun sure bbek isteyn anne adayalrı psikolojık olark belirtiler görurler kendılerinde.senınde şüphenmıvar canım hamilelik konusunda

4. 27 Şubat 2009
  5. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım belirti olmaz ama bizim gibiler her şeyden hamişliğe pay çıkarıır bence kafana takmamaya çalış daha rahat olmaya çalış sewgiyle kal inş güzel haberlerini alırız

6. 27 Şubat 2009
  7. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben şuan 7 haftalık hamileyim daha belirtilerim yeni başladı.ilk etapda aynı adet belirlileri gibi klasik gögüs sancısı ve kasık agrısı oldu.ama şimdi yemek yiyemiyorum herşeyden tiksindim bulantım var ve bir gün hiç uyanmadan uyusam uyurum.

8. 27 Şubat 2009
  9. cansuak

cansuak Guest

merhbab canım
    ben şuan 28 haftalık hamileyim.ilk haftalarda adetim geçmesine rağmen aynı adet olcakmışım gibi belim acayip ağrıyodu.akıntım fazlaydı ve devamlı tuvalete gididp bakıyodum adet olmuşummu diye.bide benim midem fenalaşıyodu hemencik.acıkıyodum.test yaptım 5 gün geçince ve çıktı.inş allah herkesin gönlüne göre verir