Hamileler,anneler,hamile kalmak isteyenler benim yaşadıklarımı yaşayan varmı ??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve e_pack tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : e_pack
  1. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar
    benim bi sorum olacak annelere,hamilelere, hamile kalmak isteyenlere
    ben hamilelik düşünüyrum nisan ayında doktora gittim ve folicasit içmeye başladım.bebekleri çoooook seviyorum allah'ım hayırlısıyla banada nasip eder inşallah... ama ben korkuyorum neden korktuğumuda bilmiyorum...
    evleneli 28 haziranda 1 yıl olacak.eşimi çok seviyorum oda beni :) ve aşkımızın meyvesini istiyoruz ikimizde.ama ben ilişki esasında korkuyorum tam içime boşalacakken vazgeçiyorum bebekten...herşeyiyle hazırladım kendimi bebeğe.
    önceden kilomu dert ederdim.kiloluyum bebek olunca dahada kilo alcam nasıl vercem diyordum.onu aştım
    yeni evlendik 2010 şubata kadar borçlarımız sürecek napcaz diyodum bebeğimiz kısmetiye gelir dedim onuda aştım.
    arkadaşlar benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?? beni tecrübeleriyle rahatlatacak birilerine çok ihtiyacım var.

2. 19 Haziran 2009
  3. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım dert etme onları inş.bebeğin kısmetiyle gelir işlerinis açılır.hem ha deyince olmuyoki bebiş nezman hayırlıysa o zman olsun..

4. 19 Haziran 2009
  5. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    cnm çok teşekkür ederim ... evet dediğin gibi ha deyince olmuyo ama işte niyeyse korkuyorum :çok üzgünüm:

6. 19 Haziran 2009
  7. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım once herseyın hayırlısını ısteyın ve emınım bebegın gelınce butun dert ve sıkıntıların bıtecek

8. 19 Haziran 2009
  9. sedaks

sedaks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selam.yenı uye oldum ama nereye yazılyor anlayamadım bılgılendırırsenız sevınırım.6aylık evlıyım bebek ıstıyoruz tabıkı benımde sızlerle paylaşacak çok şeyım var.allah herkesın gonlune gore versın

10. 20 Haziran 2009
  11. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benşm de 1 yıl dolmadı evliliğimin,ama şimdiki aklım olsaydı hemen çocuk ypardım,ha deyince olmuyo zaten.aman varlığı bi dert yokluğu yara derler ya aynen ööle.onlarsız d,a olmuyo:roflol:
    inş.hepimise meleğimisi yollar Rabbim:Saruboceq:

12. 20 Haziran 2009
  13. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende de bazen benzer şeyler oluyor. mesela korunmasız bir ilişkiden sonra o kadar istememe rağmen hamile kalmaktan korkuyorum bende. yani hamile olma fikri karnımın büyümesi sağlığımın bozulma ihtimali korkutuyor beni
    zaten çok güçlü bir bünyeye sahip değilim sağlıklı olmama rağmen çabuk yorulurum ço sıcaklarda tansiyonum düşer fln... hamile kalınca zorlanmaktan korkuyorum bende ama geçici bir duygu. çekiceklerimiz kazanıcaklarımızın yanında solda sıfır bence :ecrin_bebek:

14. 20 Haziran 2009
  15. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    ay canım chablisss valla aynı dediklerinii yaşıyorum hislerime tercüman oldun. ben de bünye olarak pek sağlıklı değilim ve hastanelerden çooooooooookkkkk korkuyorum ....kan görmeye dayanamam iğne vurulamam...ya en basiti karar aşamasında bile bir sürü teste maruz kaldık...korunmasız ilişkiden sonra ağlıyorum... ya yumurtlama günlerinde eşimde hissediyo kendimi veremiyorum ilişkiye...ama ilişkiye girmeyincede üzülüyorum ...ay nasıl yeneceksem bunu bilemedim :çok üzgünüm: :a015:

16. 20 Haziran 2009
  17. River

River Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende çok istiyorum yeni bıraktık korunmayı bakalım nasip aynen dediğiniz gibi benimde korkularım var geçim derdi bi yana gelen bereketiyle gelir diyoruz ama doğum esnasında yaşanan sancılar doğum vs.bunlar beni çok korkutuyor düşünürken bile fenalık geliyor Allah'ım hepimize yardım etsin :1hug:

18. 20 Haziran 2009
  19. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    amin canım allah hepimize yardım etsin