Hamileler,doğum yapacak olanlar lütfen bilgi veriniz...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sulucan57 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Slm ben özlem.26 yaşında 4 ay 3 günlük hamişim. b.paşada oturuyorum 2 senedir g.o.paşa hastanedine haluk beye gidiyordum.ama doktorum hastaneden ayrıldı şuanda mutsuzum hastane çok ilgisiz doğum yapan bikaç kişi önermiyo bu hastaneyi.sizin çok beyendiğiniz doktor hastane ve ücretleri hakkında bilgi istiyorum özellikle doktor normal doğumcu olcak ilgili bilgili hastane çalışanları ilgili ve hastane çok hijyen olcak lütfen bana önerilerinizi söyleyin arkadaşlar görş...

2. 29 Haziran 2010
  3. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    demek haluk bey ayrıldı he şansa bak
    bende 4,5 aylık hamileyim artık haluk beyde başlamak istiyodum
    doğumu onda yaparım diye düşünüyodum hatta bu haftasonu için
    randevu alıcaktım ne yapıcam şimdi ben iyi bi doktor ve hastane bulmak
    çok zor nereye gitsem acaba ya 500 evler şafak hastanesinde
    ali bey varmış duydunmu hiç onunla ilgili bişey onada ii diyolar
    ondanmı alsam randevu acaba kafam karıştı iyice:uhm:

4. 30 Haziran 2010
  5. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm ah ahh haluk bey çok iyiyidi b.köy araştırma hastanesinde o artık görüştüm doğuma muayeneye girmiyo sadece staj veriyorum dedi.şafak veya eyüp balat hastanesini düşünüyorum balata çok ii diyolar veee aşırı temizmiş.normal sezeryan 1500 tl muayyeneler 20 tl
    şafaktaada bana inci hanımı önerdiler normal doğumu öne alan bilgili ilgili birisiymiş offf napsak acaba??

6. 30 Haziran 2010
  7. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    valla benimde kafam fazla karışmış durumda hem iyi bi doktor hemde iyi bi hastane olması lazım temiz olmalı bunlar çok önemli
    bi kaç doktorla görüştüm biri memorialde hatta orası çok pahalı ama
    oyüzden gidemiyorum o doktorda bana ali beyi önerdi
    çevremdende bi kaç iyi bi dr deyince biraz oraya yöneldim
    inci hanımı duymadım ben normal doğummu istiyosun sen sezeryanmı?
    ben hala karar veremedim yapabilirmiyim bilmiyorum normali
    aslında en sağlıklısı o ama acaba dayanabilirmiyim

8. 30 Haziran 2010
  9. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende şafak hastanesini düşünüyorum ama balat inanılmaz temiz hijyen biyer arkadaş kapıdan girmiş şok oldum diyo süper bi hastaneymiş memoryl amerikan hastaneleri ile eş değermiş ben haftasonu gidicem bi bakmaya buradan sanada yazarım.bu arada ben allah nasp ederse normal istiyorum ömür boyu o yeri hissetmektense 1 kere çekerim 1 avazda inş. doğururum.dayanmaya gelince allah kimseye dayanamayacağı acıyı vermez o duyguyu tat normalse herşeyin sakın sezeryan isteme sakınn allahın bize verdiği bu duyguyu tadalım cnm

10. 30 Haziran 2010
  11. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hiç doğum konusunda konuşmadık doktorla bi terslik varmı bilmiyorum normal doğumu etkiliycek ama açıkçası benimde aklımda normal doğum var okadar insan yapıyo ben niye yapamıyım diyorum kendi kendime motive ediyorum kendimi anlıycağın inşallah başarabilirim bende kesilmek istemiyorum Allah yardımcımız olsun bi avazda inş. seninde dediğin gibi bende önümüzdeki haftalarda şafak hastanesini görmeye gidicem burdan yazarız birbirimize inş. kendimiz için en iyi olan hastaneyi buluruz. Görüşmek üzere arkadaşım

12. 30 Haziran 2010
  13. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ok iyi olur buradan yazışalım ben işten çıktım evdeyim takılıyorum bu siteye genelde.. yazışalım sorunlarımızı paylaşalım ii olur.balata ben bakıcam c.tesi gibi sana yazarım buradan herkes orayı öneriyor sende şafak hastanesine bak bilgi verirsin buradan inci hanımıda bir sor bayabir ödüllü dereceli birincilikleri olan bi doktormuş.. bakalım hayırlısı inş. iyi bi hastane buluruz.ben b.paşada oturuyorum sen nerede oturuyorsun bu arada ..

14. 1 Temmuz 2010
  15. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tamam canım yazışırız ben sana gittiğim zaman bilgi vericem sende yazarsın bana. Hayırlısı artık. Ben sultangazide oturuyorum bu arada. Eski adıyla sultançiftliği.

16. 2 Temmuz 2010
  17. ezgiada

ezgiada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.Geçensene haziran ayında doktor Haluk bey'de doğum yaptım.Ama hastaneden hiç bir şikayetim olmadı sunı sancı çekerken bile ebeler gelip göz yaşlarımı sildiler.Bana karşı çok anlayışlı ve ilgili davrandılar herzaman memnun kaldım.Dilerim gönlünüze göre bir doktor ve hastane bulursunuz

18. 2 Temmuz 2010
  19. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağol arkadaşım inşallah bizde çok memnun kalıcağımız bi hastane bulabiliriz.