hamileler,kasıklarınız ağrıyor mu??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Esra tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Esra
  1. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.230
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar merhaba,yine merak ettiğim bir şey var.19 haftalık gebeyim ve zaman zaman kasıklarımda bir ağırlık hissediyorum,sağa sola dönerken ağrı oluyor karnımda.hatta tuvalete falan oturduğumda top gibi bir şeyin kasıklarıma dayandığını hissediyorum.bu da ağrı yapıyor.nette araştırdım rahim büyüdüğü için ağrılar olur yazıyor ama merak ettim sizde de oluyor mu,yani normal midir?bir de sık sık kabızlık sorunu yaşıyorum,bazılarının gaz ağrısı olduğunu biliyorum,çünkü 1 gün tuvalete çıkamazsam ertesi gün mutlaka ağrı hissediyorum.haftaya doktora gideceğim ama bir de size danışmak istedim.şimdiden teşekkürler hepinize.:lepi:

2. 25 Ağustos 2010
  3. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aynı detten müzdaribim.kasıklarımda batma gibi birşey hissediyorum.kabızlıkta var.20 haftalığım şimdiye kadar doktora sormadım her gidişimde unutuyorum.ama normal galiba ağrı olması.

4. 25 Ağustos 2010
  5. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de oluyor bende 16+4 haftaligim :CüvCüv:.. bende ozellikle ani kalkislarda öksürükte yada hapsirma esnasinda oluyor bazen bicak gibi batiyor oyle korkuyorumki ama doktorum normal oldugunu soyledi insallah oyledir........bilmiyorumkismile

6. 25 Ağustos 2010
  7. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende de oluyor hatta dün akşam çok ağrıdı korktum baya:KK43: ama galiba üşütünce falan daha çok oluyo havalar sıcak diye her yer açık uyuyoruz gece, ondan diye düşünüyorum. geçen hafta gittim kontrole bi sorun olsa farkedilirdi heralde. her şey yolunda dedi doktor, çok şükür. ama bana kalsa her hafta kontrole gitcem çok pimpirikliyim :KK43:((

8. 25 Ağustos 2010
  9. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    16+5 günlük hamileyim bendede aynisini var oturunca kalkinca wcde bi baskai bi agri hissediyorum normaldir herhalde..

10. 25 Ağustos 2010
  11. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.230
    Ödül Puanları:
    238
    sağolun içimi rahatlattınız,yalnız olduğumu düşünmüştüm.doktor her gittiğimde eliyle kasıklarımı muayene ediyor bastırarak,vurarak.ağrı olup olmadığını soruyor ama o şekilde hiç ağrım yok.bişey olsa ortaya çıkardı diye düşünüyorum ben de.ama bu gidişimde soracağım mutlaka.

12. 25 Ağustos 2010
  13. ozlenen2010

ozlenen2010 Allah'ın dediği olur... Üye

Beğenildi:
    875
    Ödül Puanları:
    238
    aynı sorun bendede var, her ağrıda korkar oldum artık ama doktorlar normal olduğunu söylüyor ..Allaha emanet bebişlerimiz ..Allah korusun onları

14. 25 Ağustos 2010
  15. Celisuenis

Celisuenis fransaligelin.blogspotcom Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sizinki erken baslamis bende 29 haftalik hamileyim kasik agrilarim yeni basladi benim

16. 25 Ağustos 2010
  17. Emosh

Emosh Seninle yeniden "Kızım" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    32 haftalık hamileyim o dönemlerde benimde çok oluyordu sonra geçiyor

18. 25 Ağustos 2010
  19. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 21 haftalık hamileyim çok fena kasıklarım ve karnımın yan kısımları ağrıyor ilk günlerden bu yana doktora dedim dayanamıyorum diye ilk gebeliklerde özellikle vücut ilk defa böyle farklı bir yapı alıyor bağlar dokular esniyor geriliyor rahim büyüyor ağrın olması çok normal dedi. bi de benim karnım çok acayip büyüdü ondanda daha fazla rahatsız oluyorum . bu ayda böyleyse 9. ayda önce karnım köşeyi döner sonrada ben:) nasılda taşırım bilmem..:KK43: