hamileler kontrollerde doktorunuza neler soruyorsunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve klmasm tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : klmasm
  1. klmasm

klmasm sağlıkla gel canım kızım. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    23 haftalık hamileyim.dr.um ben sormadan anlatıyor.boyunu kilosunu sıvı miktarını haftasıyla uyumlu olup olmadığını.hep o konuşuyor.başka bilmem gereken bişey varmı.siz neler soruyorsunuz?

2. 20 Mayıs 2010
  3. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim doktor da aynı şeyleri söylüyor, ben doktora gitmeden önce kafamda soruları biriktiriyorum ama ne hikmetse odaya girer girmez hepsi aklımdan gidiyor, sanırım bebeği görünce aklım başımdan gitmiş oluyor :)

4. 21 Mayıs 2010
  5. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hahaa aynı şey banada oluyor bebeği görünce bütün sorucaklarım aklımdan uçup gidiyor. sanırım artık bi kağıda yazacağım soracaklarımı :)

6. 21 Mayıs 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende liste yapıp gidiyorum yoksa doktordan geldiğimde sürekli aramam gerekiyor.

8. 21 Mayıs 2010
  9. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    yaa benim doktorum hiç bişi sölemiyor sadece boyunu söylüyor son gittiğimde kilosunu söyledi ilk defa ama başka bişey söylemiyor sadece herşey yolunda diyor ^o) kötü bir doktora mı gidiyorum acaba ^o) onun dışında şikayetlerimi merak ettiklerimi felan soruyorum onlara cevap verip postalıyor beni :KK43:

10. 21 Mayıs 2010
  11. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hangi hastaneye gidiyorsun cnm yaaa :KK43:
    benim muayenem 20 dakikayı garanti buluyor. her hastaya 20 dak falan ayırıyo doktorum. memnunum çok. ben sormadan o anlatıyor, şunlar olacak olursa korkma falan dio, şu olursa gel dio.

12. 21 Mayıs 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ben önceden yazıyorum sormam gerekenleri :))) genelde siz sormadan ayrıntılı bişey söylemiyorlar çünkü. O yüzden çekinmeyin sorun. Sonra aklımızda kalması daha kötü..

14. 21 Mayıs 2010
  15. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorumda illa sormamı bekliyor,özel bir hastaneye gidiyorum,5 yada 10 dkyı geçmiyor içerde kalışım yada bana öle geliyo..soru sormazsam bişe sölediği yok,(kilosu ve herşeyin normal olduğu hariç) neyle karşılaşcağımı falan hep nette araştırıp buluyorum..Bende başta kötü bi doktora mı gidiyorum acaba diyordum ama mendil gibi doktor değiştirmek istemediğim için kötü düşüncelerden uzaklaştırdım kendimi..

16. 22 Mayıs 2010
  17. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    bende dr.a girdiğimde 5 dakika en fazla kalıyorum.zaten çok yoğun olduğu için gittiğimde hep uzun süre bekliyorum.genel olarak bebeğin durumunu,kilosunu,suyunu söylüyor. hareketlerini, şikayetlerimi soruyor. bir iki cümleylede tavsiyede bulunuyor.okadar.bende özel hastaneye gidiyorum ama artık özellerde iyi ün yapmış dr.lar çokkalabalık sanırım yeterli zaman ayıramıyorlar. ben kağıda yazıp öyle soruyorum yoksa unutuyorum.şikayetlerim neyse onları soruyorum.birçok şeyi int.ten araştırıp öğreniyorum dr.umdan değil.

18. 22 Mayıs 2010
  19. askbocugu_xx

askbocugu_xx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktorlar bızı anlamıyorlar kı herŞey normal bı daha kı ay kontorela gel dıyor:)bız bu hamılelık heyacanını tek baŞımıza yaŞıyoruz anlaŞılan:)