hamileler lazer yaptrabilir mi?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve safkan tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben ozellıkle dr olanlar sormak ıstıyorum gebe bayanlar lazer yaptırabılırmı
    ben genıtal ve alt bacak dusunuyorum
    dıyorlarkı lazer bıkar mm derıye gecıyor daha fazla gecmıyor dıye ayrıca lazere ılk seansa gıttıgım kıs 6-7 aylık gebeydı ve gunde onlarca kadına kendı lazer yapıyordu annamadım

2. 10 Aralık 2009
  3. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hastalarıma kesinlikle önermiyorum. tek izin verdiğim bölge yüz bölgesi. Çünkü hamilelikte zaten bir kendini beğenmeme durumu var. Bir de yüzdeki kılları almassak iyice üzmüş oluyorum onları die düşünüyorum. Bence doum olup minişinizi kucağınıza aldıktan sonra bu işi yaptırın. Ben de 2 hamileliğimde douma 2 gün kalana kadar hep lazer yaptım ama hamile hastalarımı hep beklettim. (Ne demişler doktorun dediini yap yaptıını yapma dieyasakkelime) Böyle kıymetli bir hediyeyi beklerken boşverin biraz daha kıllarla uğraşmaya devam edin. Sevgiler.:ecrin_bebek:

4. 10 Aralık 2009
  5. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    tesekurler drcum
    ama o bolge oyle bı sekılde doguma gıtmek ıstemıyorum sanırım bende sızın yaptıgınızı yapcam
    bebeklerınızde sorun yoktur ınsallah
    doguma daha 6-7 ay var bu arada 3-4 seans yapsam yuzde 90 ı bıter sanırım kalanıda okadar önemsemem yeterkı çoğu bitsin

6. 10 Aralık 2009
  7. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    tesekurler drcum
    ama o bolge oyle bı sekılde doguma gıtmek ıstemıyorum sanırım bende sızın yaptıgınızı yapcam
    bebeklerınızde sorun yoktur ınsallah
    doguma daha 6-7 ay var bu arada 3-4 seans yapsam yuzde 90 ı bıter sanırım kalanıda okadar önemsemem yeterkı çoğu bitsin

8. 10 Aralık 2009
  9. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış anlaşılmasın lütfen, ben hamileliklerimde kendime lazer yapmadım.Hastalarıma uygulama yaptım. Hiç bir hastama da önermedim. Bu arada hamileliğin ilk 3 ayında lazer kesinlikle yasak. Yine de keyfiniz bilir. Umarım herşey gönlünüzce olur.opuyorumnanaktan

10. 11 Aralık 2009
  11. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    tesekurler 3.aydan sora yapıyım ozaman

12. 11 Aralık 2009
  13. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl isterseniz öyle olsun. Ama ben bir doktor olarak yine de uyarayım.Bence yaptırmayın die. (içim rahat etsin) Yaptıracaksanız da doktor uygulamayı yapsın o zaman.:KK46:

14. 11 Aralık 2009
  15. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    iYı GÜNLER... Benim doktorum (Acı Badem hastanesinden) lazer ile ilgili bilgi verirken,hamilelere ve süt emziren bayanlar için kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur dedi...Bende zararlı biliyordum...

16. 11 Aralık 2009
  17. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emzirenlerde bir sakınca yok ama hamilelerde tibbi literatüre geçen çalışmalar olmadığı için yapmamakta fayda var di,e düşünüyorum doğrusu

18. 11 Aralık 2009
  19. cemen

cemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya yazılanları okuyunca agzım acık kalıyor. ben 3 yıl önce yaptırmıştım, adetim 5 günden 20 güne cıktı. kist meydana geldi ve cocugum olmuyor. ya ne farkeder o sekilde doguma gidilse.. bebegin saglıgından daha mı önemli. 2 haftada bir kuafore gidip agda yaptırın hic olmadı. sakın yaptırmayın. ben 1 degil 1000 pismanım.