Hamileler yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve s.m18 tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : s.m18
  1. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar siz hamilesiniz bilirsiniz,nerdeyse 1 senedir bebek için uğraşıyoruz,adetlerim hiç şaşmaz,erken olur geç olmaz,27-28.günde olur,bu ay 3 gün geçti,inanılmaz heyecanlıyım,hiç adet belirtim yok,göğüslerim adete yakın acırdı hep şimdi hiçç acı yok,midemde bulantı değil ama yanma var,kasıklarım yürüdüğüm zaman,wc ye oturduğum zaman ağrıyo batıyomuş gibi oluyo,akıntım yok,vücudum ateşten yanıyo ama ayaklarım buz gibi,dün idrar testi yaptım negatif çıktı,çok mu erken daha test için kaç gün geçmesi gerekiyo,kan testi de yapmaya çok korkuyorum ya yine negatif çıkarsa ,korkum sonucu değiştirmeyecek ama elim varmıyo test yaptırmaya,sizlerdende böyle adet belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenen oldu mu kızlar

2. 8 Ekim 2010
  3. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belirtiyle anlaan hem yanş hem de güvenli olmaz canım en belirgini kan yada idrar testi idrar için en az 5gün geçmeli kan için hemen yaptıradabilirsin ben hamile olduguma ihtimal bile veremezken gögüslerimdeki hassasiyet ve çiş rengi farklılıgı idi dikkatimi çeken onlardan dolayı bi test alıştım idrar testi idi 8.günü yapmıştım
    üstünede hemen pozitif çıkınca kan testi oda kesmeyince ultrason istemiştim hepsi pozitifti hayırlısı bence beyninde kurup kendini yormaktansa git bi kan tahlili yaptır üzülme ciddi bi problem yoksa illaki olucaktır çevremde çok var seneler sonra olan takma kafana

4. 8 Ekim 2010
  5. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    aslında çokta ciddi bi problem yok pko var,bide prolaktin yüksekliği ama düştü 4-5 ay ilaç kullandım,dr evlendiğinde düzenn değişmesinden dolayı hormonların bozulmuş başka bi problemn yok,birazda psikolojik dedi,haklısın cnm en iyisi pazartesiye kadar bekleym olmazsa giderm kan testi yaptırmaya

6. 8 Ekim 2010
  7. emosemos33

emosemos33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evt cnm kesinlikle git hem benim çok yakınım 3senede bebek sahibi oldu tek sorunu stresti başka bie diil:) streste bi faktör oluruna unutma oluruna bırak öpüorum seni yaz bana sonucu

8. 9 Ekim 2010
  9. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    tmm cnm tşkr ederm ilgin için,inşllh o güzel sonucu alırımda hemen yazarım buraya,allah isteyen herkese versin inşllh

10. 9 Ekim 2010
  11. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba öncelıkle inşallah hamılesındır.senı umutlandırmak kesınlıkle ıstemıyorum ..ama ben suan 7 haftalık gebeyım..hamılelık süpriz oldu beklemıyorduk ...yasadıgım belırtılerı yazmak ıstıyorum benımde mıgdem yandı,ayaklarım cok üşüdü hiç ısıtamadım,ve sağ kasıgım cok agrıyordu sık sık tuvalete cıkıyordum ...adetım 3 gun gecmıstı test yaptırdım pozıtıf cıktı yanı sende belırtılerı yasamssın ..o yuzden yazma geregı duydum.ama sunuda demek ıstıyorum her bunye bır olmuyor bu yazdıklarıma umutlanmanı ıstemıyorum..eger hamıle degılsen cok uzulurummm yorumu yazdıgıma pısman olurumm ben sadece aynı belırtıler bendede vardı onu paylaşmak ıstedım...sonucu banada bıldır olurmu cok merak ederım ben..hadı hayırlısı olsun bakalım:ecrin_bebek:

12. 9 Ekim 2010
  13. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sen hiç üzülme,inşllah öyledir dua etmekten başka yapacak bişey yok,iyiki yapmışsın bak yorumu yüzümü güldürdün hiç pişman olma,ilk defa adetim geçti çok şaşkınım 4 gün oldu ,dün şu eczanede satılan gebelik testlerinde yaptım negatif çıktı,acaba ucuz ,kalitesiz bişey olduğu içinmi yoksa daha çok mu erken anlamadım,kan testi yaptırmayada çok korkuyrm ama pazartesi yaptırcam eğer adet olmazsam,midemde yanma daha devam ediyo,çay biile içemiyorum,ayaklarım hala çok üşüyo,ve kasıklarımda yürüdüğümde wc ye oturduğumda batma oluyo rahat oturamıyrm,çok ayakta kaldığım zamanda batmaya başlıyo,dua ediyorum hem kendime hemde isteyen herkese ,rabbim bizi annelik duygusunu yaşamaktan mahrum etmesin inş.,sende bebeğini sağlıklı sıhhatli olarak kucağına alırsın inş.cnm

14. 9 Ekim 2010
  15. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    belirtilerin için bişi diyemicem onlar psikolojik olabilir ama adetlerinin düzenli olupta 3 gün gecikmesi en büyük belirti olsa gerek..
    benim de adetlerim inanılmaz düzenlidir 5.gün sonunda yaptım çift çizgi çıktı..2 gün daha bekle cnm
    hayırlısı olsun inş hamilesindir

16. 9 Ekim 2010
  17. s.m18

s.m18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    belirtilerimin psikolojik olmadığını eminim,çünkü daha önceden çok yaşadım hamilelik belirtilerini,midem bile bulanıyodu onlar psikolojikti,ama 2-3 aydır belirti arayıp durmuyrm,ne zaman adet olcam diye hesaplamıyorum,yani tamamen kafamdan atmıştım belirtiyi falan,psikolojik kesinlikle deil kendimi dinlemiyorum neremde ne var diye,ama evet adetlerim ilk olduğum günden beri çok düzenlidir 27-28.gün muhakkak olurdu,bugün 4.gün
    ,bekliyrm cnm bakalım ,hayırlısıyla rabbim banada bi evlat verir inşllh

18. 9 Ekim 2010
  19. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sagol canım benım inşallah duaların kabul olur.. bven en yakın saglık ocagına gıttım 3 gun gecmesıne ragmen 5 gun gectı dedım yoksa yapmıyorlar test ıdrar testı yaptırdım..yerınde olsam bır sanıye durmam gıt bır saglık ocagına hemen ..valla ben catlıcam artık yaaa meraktannnndelikafadulden