hamileligi yavaş gelişip devam eden varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve angela42 tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : angela42
  1. angela42

angela42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8haftalık hamileyim ama dr biraz yavaş gelişiyor diyo kalp atışlarıda yavaş ben çok korkuyorum buşekilde olan varmı yada duydunuzmu beni bilgilendirirmisiniz

2. 19 Haziran 2009
  3. elif yildiz

elif yildiz Guest

merhaba angela42
    bende seninle aynı durumdayım gelişimde sorun yok ama bu gün kalp atışlarımızın yavaş olduğunu söyledi.senin durumunuda bi değişiklik varmı merak ettim.

4. 19 Haziran 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim gebeligim düsük degerlerle basladi.12.gün 23.20 14.gün 48,40 yavas ilerliyo dediler.17.gün 134 eçikmisti.keseyi gördük ama bebegim gelismedi.11 haftadayken kürtaj olmak zorunda kaldim.

6. 20 Haziran 2009
  7. angela42

angela42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım beklemedeyim ayın 29da dr gidecem inşaallah bi degişiklik olur da bu çelişkiden kurtuluruz sen kaç haftalıksın bide kafama takmak istemiyom bizim gibi olan çok insan dogum yapmış benim en yakın akrabamın hemde kanaması gitmiş ama şimdi bi oglu var inşaallah bizimkide öyle şimdilik dua etmektenbaşka çaremiz yok dualarım seninlede canım allah yardımcımız olsun
    :Saruboceq:

8. 20 Haziran 2009
  9. angela42

angela42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alla yardımcın olsun kısmet böyleymişdiyelim yanlız canım degerlerini tam anlayamadım ulturason degerimi şimdi tedavi görüyonmu allah yardımcın olsun dualarım seninle:Saruboceq:

10. 20 Haziran 2009
  11. elif yildiz

elif yildiz Guest

arkadaşalar cevaplarınız için teşekkür ederim.
    angela şu an ne kadarlık hamilesin.kalp atışları ne kadar yani bana 100 ün altında dedi.seninde öylemi.. allah yardımcımız olsun ne diyeyim.ama dünden beri gecem gündüzüm zindan oldu.pazartesi benimde kontrolüm.inşallah güzel şeyler yazarız buraya..
    ben cuma günü kontrole gittiğimde 8+4 tüm.8+0 ile 8+6 arası 9 haftalık demek oluyormuş.sen tama olarak ne kadarlıksın.akrabanınde bebeğinin kalp atışları yavaşmıymış.inşallah bzimde öyle olur..

12. 21 Haziran 2009
  13. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    transferden sonraki 12.gün degerlerim canim.genetik test ten sonra dondurulmuslarla yapilcak.saol canim dualarimiz kabul olsun hepimizin.

14. 22 Haziran 2009
  15. angela42

angela42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim şuan 9haftalık ama dr gittigimde 8 haftalıktı bana rakam söylemedi sadece yavaş ilerliyo kalp atışıda yavaş dedi bende senin gibi çok kötüyüm çok korkuyom 10sene sonra kavuştugum bebegimi kabetmekt istemiyom ama allahın dedigi olur inşallah seninde benimde bebegimizi bize bagışlar o akarabamın hem yavaş gelişmiş hemde kalp atışı yavaşmış bide çok kanaması gelmiş benim çok şükür kanamam yok senin varmı ona alacaz demişler ama o aldırmam demiş kendisi düşsün demiş şimdi oglu 3 yaşında maşallah allah yardımcımız olsun dua etmekten başka çaremiz yok iyi haberlerini bekliyom canım dualarında unutma:Saruboceq:

16. 22 Haziran 2009
  17. angela42

angela42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah yardımcın olsun canım inşallah bu sefer olur dualarım seninle kendine dikkat et:Saruboceq:

18. 22 Haziran 2009
  19. elif yildiz

elif yildiz Guest

merhaba arkadaşlar olmadı size güzel şeyler yazmak isterdim ama malesef bebeğimin 2 hafta önce güm güm atan kalbi sessizce durdu..:KK43:
    çok üzgünüm çok canım yanıyor.çarşamba günü alacaklar benden ama şu haliyle bile içimde gezdirmeye razıyım ..

nasıl geçer bu sızı bilmiyorum..:KK43: