hamileliğimi hiç hissetmiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve CEYLXIXN35 tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : CEYLXIXN35
  1. CEYLXIXN35

CEYLXIXN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,5 haftalık hamileyim,gecen hafta ögrendiğimiz zaman doktora gittik fakat küçük olduğu için keseyi göremedik,haftaya tekrar randevu aldık fakat hiç hamilelik belirtisi yaşamıyorum,adet geçtikten sonra bir iki gün karın ağrısı ve bel ağrısı yaşadım,ama şimdi hiçbir belirti yaşamıyorum ve bu da beni korkutuyor,aranızda benim gibi bu durumu yaşayan varsa benimle paylaşabilir mi??

2. 1 Mayıs 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım öyle hissetmen gayet normal..merak etme korkulacak bişey yok sen kendine dikkat et yeter...
    bende ilk başlarda görmediğim için kendimi bir türlü hamile gibi hissetmiyordum benimde çok öyle belirtim olmadı olası adet belirtileri vardı hep ama 2 hafta sonra ultrasonda keseyi ve kalp atışalrını görünce içimde bir can taşıdığıma inandım..
    benim 10+1 oldu ama yinede göbüş felan çıkmayınca anlamıyorsun benimkiler ikiz olduğu için sadece eğilip doğrulurken sağ tarafımdaki dolgunluğu hissedebiliyorum..

4. 1 Mayıs 2008
  5. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ceylincim hiç üzülme bebek iidir mutlaka sen hep olumlu düşün..bende senn gibi ilk haftalar bişi hissetmedim ama 7, haftanın basında bulantı,kusma,basdönmesi bir basladı suan 15. haftanın sonundayım hala devam ediyor..arada bir bunlara bel ve bas ağrıları ekleniyor..son 2 gündürde diş etlerim şaşırdı..şişiyorlar ağrıyorlar kanıyorlar...ama bunlar kesilincede ay bişe mi oldu acab neden kesildi..heleki göğüs ağrılarım kesildiğinde ne korkmustum..ama bunlar normal..hepsini yasaman için gercekten de bi zaman var..sen yeterki endişelenme ok??

6. 1 Mayıs 2008
  7. fatmanehir

fatmanehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ceylin bende 5 haftalık hamileyim..bendede pek belirti yok..umarım bir sorun yoktur.bende kaygılanıyorum..p.tesi dr gideceğim bakalım ne diyecek

8. 1 Mayıs 2008
  9. CEYLXIXN35

CEYLXIXN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tesekkur ederim arkadaşlar içimi rahatlattınız,çokta evham yapmamak gerekiyo zaten ,ALLAH süt kokulu bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

10. 1 Mayıs 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ceylin canım öncelikle tebrik ederim. Allah sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin.....
    canım kese eğer çok zayıfsan ve çok idrarlı gitmediysen görünmüyo canım...sen içini ferah tut bebişin içinde büyüyeceği günnleri bekliyo .. birdaha gidişinde bol idrarlı git canım eminim görüceksin.....

12. 1 Mayıs 2008
  13. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    bunyeden bunyeye değişiyor canım.göbeğim çıkana kadar bende hiç bişey hissetmedim.endişelenecek bişey yok yani.Allahım kucağına almayı nasip etsin inşallahç

14. 1 Mayıs 2008
  15. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 6+4 haftalık hamileyim bende hic birşey hissetmiyorum inşallah kalp atışalrını duyunca rahatlayacagım ama dr hep diyor ilk aylar bişiy hissetmesiniz diye allahıma emanetler

16. 1 Mayıs 2008
  17. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. Bence sevinmelisin bu duruma ben aşermeler yüzünden 1 ay hastanede yattım. Haftaya görünce için rahatlar merak etme canım

18. 1 Mayıs 2008
  19. hilalnur

hilalnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    allah bağaşlasın ikiz mi ne güzel .. benim eşim ikiz 3 üzihtimalinin varlığını duyunca deliye döndü.. ama laf aramızda ben genede istiyorum ..