Hamileliğimi yanlız geçireceğim :((

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve setu tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : setu
  1. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar adetim 15 gün geçmişti adetlerim düzenli olmadığı için aklıma hiç gebelik gelmemişti. dün evde idrar testi yaptım pozitif çıktı. beklemediğim bir şeydi. eşime hiçbirşey söylemedim iki gündür konuşmuyoruz iş toplantısı nedeniyle yurt dışına gidecektim eşim izin vermeyince kavga etmiştik. ona kızgınlığım geçmediği için hamileyim demedim zaten bende çok şaşkındım aslında korunuyordum nasıl hamile kaldım anlamadım. dün eşim işin şantiyeye gitmişti. bende bize en yakın polikinliğe gittim kan testi yaptırdım beta hcg 50.000 çıktı hemşire doktor kontrolüne gidebilirsin kese ve bebek gözükür dedi. eşim önmüzüdeki aylarda askere gidecek anlayacağınız yanlız bir hamilelik geçireceğim.

2. 27 Eylül 2010
  3. sorgunlu66

sorgunlu66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsun canım.inşallah sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsin.küslüğüde bi kenara bırakıp mutluluğunu paylaş bence eşinle paylaşmayacaksında kiminle paylaşacaksın lütfen yani:))herşey gönlünce olsun canım.eşin gitmeden bu mutlu haberi paylaş ve bebeğinin kalp atışlarını birlikte dinleyin.bu duygular cok güzel:))

4. 27 Eylül 2010
  5. zanil

zanil TATLI KOCAMMMMM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ya şimdiden allah kavuştursun neyle korunuyodunda hamle kaldın merek ettim ??

6. 27 Eylül 2010
  7. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    doğum kontrol hapı kullanıyordum.:uhm:

8. 27 Eylül 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın darısı bıze duanı eksık etme
    canını sıkma ...

10. 27 Eylül 2010
  11. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canımmm allah analı babalı büyütsünn.üzülme bitanem.gebelik için 2yıldır vermediğim sınav savaş kalmadı.önemli olan bebeğini sağ selim kucağına almandır.allahım yar ve yardımcın olsun.bizede dua et olurmuuu.
    keşke bende birgün topik açsam kızlar mucize hamileyim diyebilsem.benim tüplerim kapalııı.dua et bana olurmu cnm

12. 27 Eylül 2010
  13. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım benim inşallah isteyen herkesin bebeği olur. güzel allahım istemeyeninde çocuğu oluyor sokaklara atıyor diğer taraftan yıllarca insanlar çocuk hasretiyle yanıyor.

14. 27 Eylül 2010
  15. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bugün işten erken çıktım eve gittim eşime cepten ulaşamadım. şirketi arayıp sekretere not bıraktım acil arasın evdeyim diye. sekreter ulaşmış kapıyı bir açtım eşim karşımda korkmuş hastalandım falan zannetmiş gülerek hamileyim dedim. çok mutlu olmuştu deli gibi öptü ben şimdi nasıl askere gideceğim diye üzülmeye başladım orasını zaten düşünmek bile istemiyorum. gülerek artık yurt dışına gidemezsin dedi. ne alaka dedim. ters ters bakıp bebeğimizde acımıyorsun dedi.

16. 27 Eylül 2010
  17. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ben de hamileliğimin 3 ayini eşimden ayrı geçirdim
    hatta ilk ogrendiğimde yanımda bile değildi kuzucum
    sen yine yüzüne, gözlerine bakıp söyleyebilmişsin ne mutlu...
    merak etme Allah gücünü ve sabrını veriyor
    bebeğin ayrılıgın tesellisi olacak, ona dokunup onunla konusup daha rahat atlatacaksın bu dönemi

18. 27 Eylül 2010
  19. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm arkadaşım hayırlı olsun....kaç yıllık evlisiniz? eşin kısa dönemmi yapacak askerliğini?