hamileliğimizin erken döneminde cinsiyet tahmini yapalım, bakalım tutacak mı???

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve panikatak tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : panikatak
  1. panikatak

panikatak Guest

slm arkadaşlar.ben 9 hafta + 1 günlük hamileyim.bence erkek olacak benim bebişim.sanırım sağlıkla devam edersek 2 ay sonra kesin belli olur değil mi cinsiyeti ??? hep derler ya annenin cinsiyet tahmini tutar diye... hadi yeni hamileler sizin hisleriniz ne kadar tutacak??? bakalım denildiği gibi annenin içine doğan his gerçekten doğru mu???
    ayrıca deneyimli anneler sizdende cevaplar bekliyorum... içinizden ne geçiyordu ? sonuç ne oldu??? öpüldünüz a.s.

2. 5 Ocak 2008
  3. EvrimKuzey

EvrimKuzey Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yıl duyduğum 10 bebekten 9 u erkek zaten.. Bu yıl için erkek bebek yılı diyorlarmış zaten. Bir de yılın doğan ilk bebeklerine hiç sanal gazetelerden baktınız mı bilmiyorum ama neredeyse hepsi doğanların erkekti.

Sevgili panikatak,Allah önce sağlıklı,sonra da gönlüne göre sana hayırlı bir erkek bebek nasip eder inşallah. Bana da :)

4. 5 Ocak 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Bende 8 haftalık hamileyim hiç bir tahminde bulunamıyorum Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhatli nasip etsin inş.artık öğrenince haberleşiriz.

6. 5 Ocak 2008
  7. ezgibo

ezgibo Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 9 haftalık hamileyim ve banada hep erkekmiş gibi geliyor . Allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin...

8. 6 Ocak 2008
  9. sherry456

sherry456 Guest

sağlıklı olsun tabiiii cinsiyet farketmez ama banada erkekmiş gibi geliyor.hayırlısı olsun bakalım.

10. 6 Ocak 2008
  11. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 8.haftaya giricem tahminde bulunamıyorum sağlıklı olsunn ..yeterr:)

12. 7 Ocak 2008
  13. Gkcn

Gkcn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben erkek olacak diyordum ve erkek. ama rüyamda da görmüştüm onun etkisi tabi.annelerin içine doğarmış.

14. 7 Ocak 2008
  15. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 6haftalık hamileyin nedense benim içimden bebişim erkekmiş gibi geliyor,tabiki hepimizin ikl temennisi sağlıklı olması..sanırım 16 haftalıkken belli oluyor 10 hafta sonra yazarım cinsiyetini....

16. 7 Ocak 2008
  17. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 13 haftalık hamişim ben ve eşim kız diye tahmin ediyoruz ama ailelerimizin hepsi nerdeyse erkek diyor bilmiyorum ne olucak saglıklı hayırlı olsunda gerisi önemli degil.

18. 7 Ocak 2008
  19. tacmahal

tacmahal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim 5. hafta ben ve eşim kız çocukları daha çok seviyoruz ve çin takvimini uyguladık :) belki tutar diye.Ama ALLAH'tan sağlıklısını ve hayırlısını diliyorum tüm bebek bekleyenler için.