hamileligin 7. haftasi bebeginizin cinsiyetini ogrenin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve selmas212 tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : selmas212
  1. selmas212

selmas212 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de cok cok yeni hamileyim ve gecen hafta arkadasim dogum yapti. Bayagi zor ve korkutucuymus yapacak birsey yok , bekleyecegm sirami

Guzel olan tarafi ise arkadasim bebeginin cinsiyetini ultrasondan once ogrenmisti! Amerikada satilan ve ebay den ya da gitti gidiyorda da var sanirim bir test almisti. PINK OR BLUE Erken Cinsiyet Testi diye. Hamileligin 7. haftasi bebegin cinsiyetin veriyormus. Sonra da ultrasonda zaten goruyorsun. DNA ornegi ile yapildigindan bilimsel dogrulugu kanitlanmis.
    Kit halinde satliyor. Hem hamilelik testi hem cnsiyet testi. 200 TL fiyati sanirim.Cok heyecanli. Simdi onu denemek icin bekliyorum. Ben gibi heyecanli olan anne adaylari varsa denemelerini oneririm !!! Youtube dan doktorlarin agzindan dinleyince inandim ve deneyecegim
    Selda

2. 13 Ekim 2010
  3. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne bu acele nasilsa yakin zamanda ögreneceksin bosuna 200 liran gidecek o parayla cocuga uyku seti tulum filan alirsin bence israf

4. 13 Ekim 2010
  5. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok eskiden anneler aileler 40 hafta beklemek zorunda kaliyorlardi simdi biz cok sansliyiz bu konuda hatta esim bana doguma kadar bekleyelim sürpriz olsun diyor , yalniz ben zamani gelince ögrenmek isterim insan catlar meraktan

6. 13 Ekim 2010
  7. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben youtube baktim bise göremedim